RehmediconRehabilitacja Warszawa • Rehmedicon
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://rehmedicon.com/

Dodano: 2019-06-04

Miejscowość: Warszawa

Adres: Lisowska 23

Kod pocztowy: 01-820

Telefon: 22 468 10 88
Powrót do stanu sprawności po różnego rodzaju kontuzjach czy wypadkach w dużej mierze zależy nie tylko od zabiegów leczniczych i odpowiednich lekarstw, ale również nierzadko od rehabilitacji. Dzięki prawidłowo wykonywanym ćwiczeniom i masażom, mięśnie, stawy i kości są utrzymywane we właściwej kondycji, nie odzwyczajają się od ruchu, nie wiotczeją i prędzej się regenerują. Dlatego też warto zadbać, aby przeprowadzana rehabilitacja w Warszawie odbywała się w sposób profesjonalny, sprawny i pod okiem doświadczonych specjalistów, tak jak ma to miejsce w klinice Rehmedicon.

Pacjenci placówki mają możliwość skorzystania z wielu różnych zabiegów, m.in. masaży, terapii manualnej oraz kinezyterapii. Wspomniane masaże są jednym z najskuteczniejszych sposobów na pobudzanie organizmu do regeneracji i zdrowienia. Dzięki rozbijaniu zastałych mięśni oraz uciskaniu określonych punktów, można uzyskać znakomite efekty i uporać się z wieloma problemami i dolegliwościami. Należą do nich m.in. zastój limfy, bóle różnego pochodzenia, a także spowolniony metabolizm. Metoda ta jest polecana zarówno osobom bardzo aktywnym fizycznie i sportowcom, jak też pacjentom z ograniczeniami ruchowymi. Kinezyterapia jest z kolei metodą rehabilitacji polegającą na stałym poddawaniu nawet ograniczonemu ruchowi konkretnych stawów, kręgosłupa lub innych elementów układu ruchu. To skuteczny sposób na wparcie zdrowia i sprawności całego organizmu lub też (w zależności od wybranych działań) konkretnych fragmentów ciała. Terapia manualna jest natomiast skuteczną metodą, która polega na masowaniu i uciskaniu chorych miejsc w układzie ruchu u pacjenta. Jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z bólami kręgosłupa czy stawów.

Fachowa opieka wykwalifikowanych osób pozwala cierpiącym osobom na szybki i bezpieczny powrót do zdrowia i sprawności. W warszawskiej placówce wykwalifikowane grono lekarzy i fizjoterapeutów zajmuje się różnymi metodami rehabilitacyjnymi, dzięki czemu pacjenci mogą liczyć na dobór działań najlepiej dopasowanych do ich dolegliwości.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

informatykaMEDYCZNA.pl Paweł MellerModlińska, 51
Warszawa

sample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

© Copyright 2019 | sbpkrakow.pl