informatykaMEDYCZNA.pl Paweł MellerOprogramowanie do gabinetu lekarskiego
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://informatykamedyczna.pl/

Dodano: 2019-07-13

Miejscowość: Warszawa

Adres: Modlińska 51

Kod pocztowy: 03--19

Telefon: 48 22 398 70 64
AUTOR:


Autor: Nina Nowak


Źródła:
https://informatykamedyczna.pl/Przychodnie medyczne i gabinety lekarskie każdego dnia muszą zmagać się z wieloma problemami. Na głowie pracowników jest umawianie wizyt, zarządzanie danymi i kartami pacjenta, przeprowadzanie badań, diagnostyka i leczenie... Na szczęście nowoczesne technologie przychodzą z pomocą i ułatwiają wykonywanie tych obowiązków. Część zadań może odbywać się po prostu automatycznie.

Najważniejsze jest jednak upewnienie się, że oprogramowanie do gabinetu lekarskiego będzie odpowiednio dopasowane do potrzeb specjalizacji. Przed podjęciem decyzji o zakupie sprzętu lub oprogramowania warto zacząć od rozeznana się w możliwościach współczesnego rynku. Można porozmawiać ze sprzedawcami i wypytać ich o wszystkie szczegóły. Liczą się bowiem nie tylko parametry wyjściowe, ale także utrzymanie rozwiązań technologicznych i ich późniejsza konserwacja. Na stronie internetowej pod linkiem informatykamedyczna.pl można sporo dowiedzieć się na ten temat.

Przedstawiono tam ofertę firmy, która zapewnia między innymi:

  • nowoczesne sprzęty i oprogramowanie o zróżnicowanych parametrach (klienci mogą zakupić stacje diagnostyczno opisowe RTG, programy dla lekarzy i oprogramowanie do obsługi pacjentów w rejestracji);
  • pięć lat gwarancji na sprzęty;
  • możliwość zdecydowania się na stałą opiekę informatyczną placówki, która odbywa się w trybie całodobowym (niezależnie o jakiej porze pojawi się problem, można liczyć na szybką i profesjonalną reakcję specjalistów).

Przy projektowaniu oprogramowania szczególną uwagę zwraca się na ochronę danych osobowych. Gabinety mogą nawet skorzystać ze wsparcia doświadczonego inspektora danych, który przyjrzy się aktualnie stosowanym rozwiązaniom i doradzi zmiany, jeśli okażą się one konieczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych programów można sprawniej komunikować się z pacjentami i umawiać ich na kolejne wizyty. Lekarze natomiast mają wygodniejszy wgląd w karty pacjentów i wyniki wszystkich przeprowadzanych badań. Mogą sprawniej i precyzyjniej diagnozować problemy oraz wdrażać optymalne metody leczenia.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

RehmediconLisowska, 23
Warszawa

sample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

© Copyright 2019 | sbpkrakow.pl