HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAKhttps://hubuform.pl/ - Legowiska dla psów
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://hubuform.pl/

Dodano: 2021-04-21

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843

Telefon: 721-240-257
Podstawowym elementem, który powinien znaleźć się w każdej psiej wyprawce, jest wygodne i solidne legowisko zapewniające maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa. Wszystkie zwierzaki, nawet te mające wstęp na kanapę, powinny mieć bowiem swoje miejsce, do którego nie ma dostępu nikt inny. Jest to istotne przede wszystkim wśród pupili nieufnych, przykładowo takich, które zostały przygarnięte ze schroniska lub fundacji. Dobra wiadomość jest taka, że dziś wybór posłań jest naprawdę imponujący.

Dowodem na to jest oferta przedsiębiorstwa Hubuform, które proponuje estetyczne legowiska dla psów w kilku kształtach oraz wielkościach. Stworzono je z tkanin całkowicie gładkich lub w oryginalne wzory. Atutem wykorzystywanych materiałów jest łatwość utrzymania w czystości i niepodatność na uszkodzenia mechaniczne. Z tych powodów posłania czekające na klientów są użytkowane przez długie lata. Powinni oni zwracać uwagę nie tylko na ich wygląd, ale i wielkość. Dobrym pomysłem jest zmierzenie zwierzaka, gdy ten znajduje się w pozycji leżącej, a następnie dodatnie do otrzymanej wartości mniej więcej 20 centymetrów.

Odpowiednio dobrane legowisko sprawia, że pupil nie ma problemów z przewracaniem się z jednego boku na drugi oraz z przeciąganiem się. Firma proponuje praktyczne modele posiadające zdejmowane pokrowce, które są zapinane na zamki błyskawiczne. Można je w każdej chwili prać w pralkach. W katalogu udostępniono między innymi materace oraz prostokątne maty, czyli modele z otwartą przestrzenią. To znakomite rozwiązanie w przypadku psów czujących się bezpiecznie w domu, które lubią obserwować otoczenie. Część z nich jest plamoodporna, wodoodporna lub antyalergiczna.

Inną opcją godną uwagi są domki i materiałowe budy dedykowane czworonogom preferującym zamknięte przestrzenie. Przydają się pupilom, które chętnie się chowają i szybko marzną. W ich wnętrzach można umieszczać koce zwiększające komfort użytkowania posłań. Charakterystyczna konstrukcja takich legowisk zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a ponadto izoluje od przeciągów, których powinny unikać szczególnie psi seniorzy.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl