PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.https://www.texconcept.pl/ • Wykładziny hotelowe
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.texconcept.pl/

Dodano: 2021-05-05

Miejscowość: Poznań

Adres: Ostrowska 398

Kod pocztowy: 61-312

Telefon: 61 646 95 50
Na odbiór hoteli przez gości wpływają nawet z pozoru nieistotne elementy, dlatego urządzanie pomieszczeń należy dokładnie przemyśleć. Wiele osób ceni sobie przytulne wnętrza, w których może poczuć się jak w domu. Z tych powodów właściciele obiektów umieszczają w pokojach i na korytarzach miękkie wykładziny, które idealnie kamuflują rysy czy inne uszkodzenia znajdujące się na podłogach. Zwiększają one także wygodę osób mających w zwyczaju chodzić po pokojach boso i doskonale tłumią dźwięki, co podnosi komfort gości.

Odpowiednio dobrane wykładziny sprawią, że obiekty będą prezentować się elegancko. Z tego względu znajdują zastosowanie także w salach konferencyjnych czy restauracjach. Walory wizualne takich produktów podnoszą prestiż hotelu niewielkim kosztem. Ponadto pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo osób, które w nim przebywają, gdyż minimalizują ryzyko poślizgnięcia się i upadku. To nieoceniony izolator cieplny zmniejszający koszty ogrzewania. Wykładziny chronią bowiem przed „uciekaniem” ciepłego powietrza z pokojów.

Tworzy się je z odpowiednio dobranych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości, co w przypadku obiektów publicznych jest niezwykle istotne. Jeśli zachodzi taka potrzeba, można myć je na mokro gąbką i specjalnymi preparatami lub wysokociśnieniowymi myjkami, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. Miłośnikom klasycznych rozwiązań przypadną do gustu modele całkowicie gładkie w odcieniach szarości, beżu i brązu, które znakomicie pasują do wnętrz urządzonych w każdym stylu.

Solidne i miękkie wykładziny hotelowe można zamówić w firmie Texconcept. Posiada ona modele tworzone z różnych materiałów, takich jak poliamid o wysokiej odporności na zniszczenia oraz polipropylen, któremu niestraszne są silne środki chemiczne. Osoby ceniące sobie naturalne materiały zamawiają chętnie wykładziny wełniane odznaczające się elegancją. Sprawdzają się one zwłaszcza w luksusowych obiektach, ponieważ podnoszą ich prestiż. Wełna zapewnia izolację akustyczną i nie odbarwia się pod wpływem promieniowania słonecznego.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl