LanwarMinibar hotelowy
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.lanwar.com.pl

Dodano: 2021-07-14

Miejscowość: Poznań

Adres: Cmentarna 22

Kod pocztowy: 60-176

Telefon: 61 868 51 33
Na zadowolenie gości hotelowych wpływa wiele kwestii. Jest to przede wszystkim ogólny wygląd całego obiektu, schludność poszczególnych pomieszczeń, serwowane jedzenie czy zatrudniony personel. Bardzo ważne jest także wyposażenie pokojów. Przestrzenie te powinny być spójne, harmonijne, uporządkowane i funkcjonalne. Poza wygodnym łóżkiem, telewizorem czy klimatyzacją goście zwracają uwagę na obecność innych elementów, takich jak minibarki, czyli niewielkie konstrukcje dające możliwość skorzystania ze schłodzonych napojów bez konieczności wychodzenia z pokoju lub dzwonienia na recepcję.

Te niepozorne produkty robią dobre wrażenie i sprawiają, że obiekt staje się bardziej prestiżowy. Schłodzona woda, soki czy napoje gazowane gaszą pragnienie i doskonale orzeźwiają, co przydaje się szczególnie po długiej podróży lub w trakcie upalnych dni. Mininbar hotelowy nie jest jednak nowością, ponieważ po raz pierwszy zaczął być wykorzystywany w latach 50. ubiegłego wieku. Pomysł ten przetrwał aż do dziś, co nie powinno dziwić, gdyż podnosi komfort gości, a wszystko to niewielkim kosztem.

Zaspokojenie potrzeb osób przebywających w hotelach sprawia, że są one zadowolone z pobytu i polecają dane miejsce innym. Minibar jest urządzeniem, które w znacznym stopniu ułatwia osiąganie tego typu celów. Można w nim umieszczać nie tylko soki czy wody, ale też napoje alkoholowe oraz słodkie przekąski, takie jak batoniki. Modele dostępne na rynku występują w wielu rozmiarach, dlatego dopasowanie ich do pokoju staje się łatwe.

Jednym ze sklepów zajmujących się sprzedażą minibarów jest Lanwar. Przedsiębiorstwo to proponuje sprawdzone i przetestowane urządzenia odznaczające się estetycznym wyglądem i niewielkim ryzykiem występowania usterek. Swoim klientom oferuje model ważący 10 kilogramów o pojemności wynoszącej 28 litrów. Ma on zamienne drzwi, co oznacza, że mogą być otwierane lewo- lub prawostronnie oraz niezbędne certyfikaty potwierdzające jego jakość. Urządzenie to pozbawione jest freonu i zapewnia niewielkie zużycie energii elektrycznej.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

sample108

Moderno Mundo Sp.z o.o.Firmowa, 10
Gądki

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl