produktyreklamowe.com.plKaseton z dibondu cena • http://produktyreklamowe.com.pl/
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://produktyreklamowe.com.pl/

Dodano: 2021-07-13

Miejscowość: Brzezia Łąka

Adres: Główna 38

Kod pocztowy: 55-093

Telefon: 663 787 665
Nie wszystkie formy promocji wiążą się z dużymi nakładami finansowymi. Przedsiębiorcy, którym zależy na oszczędnościach i skutecznej reklamie, decydują się często na kasetony, czyli szyldy przyjmujące rozmaite kształty, które często są wykonywane na indywidualne zamówienie. Tworzy się je z pleksi, siatek winylowych sprawdzających się przy dużych projektach oraz aluminium. Niektórzy stosują także dibond, czyli solidną płytę kompozytową o dużej wytrzymałości na zniszczenia mechaniczne.

Kasetony nabywane są ze względu na liczne zalety, jakimi się cechują. Przede wszystkim mogą być wystawiane na działanie czynników pogodowych, ponieważ rzadko pękają i wyglądają jak nowe przez długie lata. Ich posiadacze chwalą sobie łatwość utrzymania w czystości oraz możliwość podświetlania energooszczędnymi diodami LED występującymi w różnych kolorach. Dzięki nim kasetony są widoczne z dużej odległości nawet po zapadnięciu zmroku. LED-y montowane w tego typu konstrukcjach nie nagrzewają się, dlatego nie niszczą ich powierzchni.

Kasetony łączą funkcję reklamową z informacyjną. Na ich powierzchni umieszcza się zazwyczaj nazwę przedsiębiorstwa, logotyp lub dane kontaktowe. Nośniki tego typu zwiększają rozpoznawalność marki na rynku i ułatwiają zapamiętywanie przechodniom, w jakim miejscu znajduje się jej siedziba. Kasetony są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się niemalże w każdej branży. Ich produkcję można powierzyć specjalistom z przedsiębiorstwa Produkty Reklamowe. Od lat tworzą oni oryginalne i estetyczne nośniki, dzięki którym klienci zwiększają swoje zyski.

Proponują nowoczesny kaseton z dibondu w cenie, na którą może pozwolić sobie niemalże każdy zainteresowany. Tablice te występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Część z nich pełni funkcję dekoracyjną. Modele ozdobne, na których umieszczono wybrane przez klienta sentencje, bardzo często są wykorzystywane w domach lub prywatnych mieszkaniach. Profesjonalne kasetony dostępne w tej firmie mają pozytywny wpływ na wizerunek marki i pozwalają wybić się spośród konkurencji.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

ROYAL DANCE SCHOOL-, -
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl