Kopertomat.plDrukowanie na kopertach
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://kopertomat.pl/

Dodano: 2021-08-27

Miejscowość: Poznań

Adres: Sielska 17a

Kod pocztowy: 60-129

Telefon: 616661019
Przedsiębiorcy chcący zainwestować w skuteczne nośniki reklamowe, które nie wiążą się z dużymi wydatkami, zaglądają chętnie na stronę kopertomat.pl. Jej właścicielem jest doskonale zaopatrzona firma pomagająca wybić się spośród konkurencji. Specjalizacją pracowników jest drukowanie na kopertach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn zapewniających wysoką jakość wydruku, nasycone kolory i wyraziste detale. Artykuły te stanowią podstawowe wyposażenie niemalże każdego biura, ponieważ służą do przesyłania biznesowej korespondencji. Część z nich ma niewielkie okienka, co ułatwia ich adresowanie.

 

Funkcja proponowanych kopert nie ogranicza się wyłącznie do wysyłania umów czy faktur. Są one również skutecznym narzędziem wizerunkowym zwiększającym rozpoznawalność marki, co docenią właściciele start-upów lub niewielkich firm, których nie stać na prowadzenie kosztownych kampanii w internecie czy mediach tradycyjnych. W tym przypadku niezwykle ważna jest odpowiednia gramatura. Koperty nie mogą być zbyt cienkie, ponieważ wiązałoby się to z ryzykiem przedzierania.

 

Klienci umieszczają na ich powierzchni logotyp prowadzonej przez siebie działalności, nazwę firmy oraz dane kontaktowe. To estetyczne produkty przynoszące wiele dobrego, które prezentują się bez zarzutu i są dostępne w kilku odcieniach. Ich zaletą jest uniwersalność i szerokie zastosowanie. Służą przede wszystkim do rozsyłania korespondencji partnerom biznesowym, zaproszeń na różnego rodzaju eventy i nie tylko. Warto dopasowywać ich wygląd do pozostałych elementów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, dzięki czemu będą z nimi spójne.

 

Oferta firmy obejmuje także koperty z folią bąbelkową znajdujące zastosowanie podczas przesyłania delikatnych i kruchych przedmiotów oraz rzeczy, które nie powinny mieć kontaktu z wilgocią. Składa się ona z niewielkich pęcherzyków powietrza umieszczonych w równej odległości od siebie. Folia ta jest przezroczysta i niepodatna na rozciąganie czy inne uszkodzenia. Sprawdza się podczas wysyłki biżuterii oraz innych niewielkich elementów, które można łatwo uszkodzić.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl