PPH CERKAMED Wojciech PawłowskiPrzyłbica stomatologiczna
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://cerkamed.pl/

Dodano: 2021-08-23

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Kwiatkowskiego 1

Kod pocztowy: 37-450

Telefon: 158423585
Podczas świadczenia usług stomatolog powinien zadbać nie tylko o odpowiednią organizację swojego warsztatu pracy i szybką ulgę w bólu dla pacjenta, ale także o własne bezpieczeństwo. Jest to bardzo istotne, gdyż w trakcie prowadzonych działań dentysta musi często korzystać z narzędzi, które w niewprawnych rękach i bez należytego skupienia mogą stanowić realne zagrożenie zarówno dla samego użytkownika, jak i jego otoczenia. Do takich sprzętów z pewnością należy plugger, czy też zasilane energią elektryczną wiertło do borowania. 

Dentysta jest także narażony na przykrą i mogącą mieć fatalne skutki sytuację, gdy podczas wykonywanego zabiegu może dojść do przypadkowego odprysku fragmentu zęba. Lecący z dużą prędkością, ostry kawałek może łatwo wbić się w skórę lub też w tkanki miękkie, jak choćby powłokę oka. Dlatego podstawą stroju stomatologa powinna być odpowiednia przyłbica stomatologiczna, chroniąca twarz i szyję lekarza przed tego typu wypadkami. 

Przypadki różnych zdarzeń losowych występują także przy pacjentach, którzy z dużym zdenerwowaniem podchodzą do każdej wizyty u dentysty. Zranienie się ostrym narzędziem jest także możliwe, gdy na fotelu dentystycznym zasiadają niecierpliwe i stale poruszające się dzieci. U niektórych maluchów ból i dyskomfort, który odczuwają w gabinecie stomatologicznym, objawia się kopaniem lub nawet pogryzieniem dłoni lekarza. 

W celu uniknięcia powyższych wypadków warto zaopatrywać się w odpowiednie do potrzeb elementy stroju roboczego, które ochronią poszczególne części ciała przed uszkodzeniem. Dostawcą, u którego można zakupić niezbędny asortyment, jest sklep online, ogłaszający się na stronie internetowej cerkamed.pl.

Skorzystanie z powyższej oferty pozwoli również zachować odpowiedni poziom higieny. Zarówno wspomniana przyłbica, jak i inne zabezpieczenia, jak rękawiczki, fartuch, czy osłona na nadgarstki zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi stomatologa z płynami ustrojowymi pacjenta lub zarazkami, które mógłby przekazać poprzez ślinotok czy przypadkowe kichnięcie. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin MusialikPopiełuszki, 2
Stalowa wola

sample108

Używane KompresoryDrogowców, 7
Dębica

sample108

Kancelaria BednarczykPlac Konstytucji 3 Maja, 3
Krosno

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl