Balt Credit Sp. z o. o.Kredyt pozabankowy dla osób prywatnych - gdzie uzyskać tego typu świadczenie?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://baltcredit.pl/

Dodano: 2021-10-25

Miejscowość: Warszawa

Adres: Świętokrzyska 18

Kod pocztowy: 00-057

Telefon: +48 22 829 91 65
AUTOR:


Autor: Anastazja Zielińska


Źródła:
https://baltcredit.pl/Trudna sytuacja materialna rodziny lub singla nieraz wymusza poszukiwanie alternatywnych rozwiązań. Najczęściej wybieraną opcją jest wtedy pożyczka w banku, jednak nie zawsze jest ona dostępna z uwagi na nadal trwające zobowiązania finansowe wobec tej instytucji lub problemy ze spłatą wcześniejszych kredytów. 

Jeżeli osoba prywatna nie ma możliwości zaciągnięcia zobowiązania finansowego wobec członków rodziny lub znajomych, może skorzystać jeszcze z propozycji parabanków. Obecnie na polskim rynku działa wiele tego typu realizatorów usług finansowych. Jednym z nich jest Balt Credit Sp. z o. o. Proponuje on kredyt, którego zasady przyznawania są mniej rygorystyczne niż przy ubieganiu się o podobne świadczenie w tradycyjnym banku. Można się o niego ubiegać, nie martwiąc się, że wniosek zostanie odrzucony z powodu niekorzystnej historii klienta w BIK.

Choć wiele osób niechętnie myśli o podjęciu takiej formy długu, jaką jest kredyt pozabankowy, to w wielu życiowych sytuacjach, kiedy istnieje potrzeba szybkiego zebrania sporej kwoty (na przykład na leczenie, pomoc członkowi rodziny, uregulowanie innych zobowiązań czy konieczność zakupu pojazdu), warto wiedzieć, że taka opcja jest dostępna i można z niej skorzystać, jeśli spełnia się wymagania narzucone przez parabank.

Zazwyczaj procedura przyznania kredytu pozabankowego w wielu kwestiach przypomina weryfikację przeprowadzaną przez zwykłe instytucje finansowe. Analizowana jest forma zabezpieczenia majątkowego, na przykład wartość posiadanej nieruchomości. Pracownik parabanku rozmawia z klientem na temat jego potrzeb, dobierając na podstawie uzyskanych informacji odpowiedni produkt finansowy. Przedstawia wnioskodawcy dostępne opcje, odpowiada również na jego ewentualne pytania i wątpliwości. Zwieńczeniem rozmowy jest opracowanie przez przedstawiciela instytucji finansowej dokumentu podsumowującego wszystkie poruszone kwestie, czyli umowy. Klient każdorazowo ma możliwość dokładnego zapoznania się z jej treścią, zanim złoży na niej swój podpis. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl