Spedigroup Sp. z o.o.Przepakowywanie i inne usługi związane z copackingiemSZCZEGÓŁY:


WWW: https://spedigroup.pl/

Dodano: 2022-02-12

Miejscowość: Brańszczyk

Adres: Turzyn 191H

Kod pocztowy: 07-221

Telefon: +48 29 742 29 88
Współcześnie konsumenci są coraz bardziej wymagający, co oznacza, że zwracają uwagę na funkcjonalność produktów, ceny czy gratisy, jakie proponuje firma. Równie istotne jest atrakcyjne opakowanie towarów, które powinno zabezpieczać przesyłki przed zniszczeniami mechanicznymi w trakcie transportu.  Dysponują nimi przedsiębiorstwa oferujące copacking, który odnosi się do usług związanych z przepakowywaniem, etykietowaniem czy foliowaniem wyrobów. Zadbane przesyłki mają pozytywny wpływ na wizerunek przedsiębiorstwa i wzbudzają zaufanie wśród klientów, którzy rzadziej przechodzą do konkurencji. Innymi słowy, copacking przynosi odczuwalne zyski, dlatego warto potraktować go jak inwestycję. Usługi tego typu uwzględniają przepakowywanie artykułów z palet lub innych opakowań zbiorczych do jednostkowych, tworzenie zestawów oraz drukowanie etykiet, na których umieszczono najważniejsze informacje o wyrobie.

Firmom podejmującym się podobnych działań można zlecić także kompletowanie zamówień oraz dołączanie do nich paragonów, próbek, ulotek czy broszur. Kontaktują się z nimi głównie osoby sprzedające za pośrednictwem internetu, które nie chcą tracić czasu na pakowanie przesyłek. Przedsiębiorstwem zapewniającym kompleksowe wsparcie na wysokim poziomie jest Spedigroup. Współpracuje ono z klientami mającymi różne potrzeby i wywiązuje się z obowiązków terminowo.

Pracownicy podejmują się wymiany uszkodzonych opakowań, owijania ich folią stretch i nie tylko. Zamieniają modele zbiorcze na jednostkowe i na odwrót, a wszystko to  bez ryzyka uszkodzenia zawartości. Można im zlecić etykietowanie wyrobów za pomocą wydajnych etykieciarek drukujących naklejki doskonałej jakości. Informują one odbiorców o dacie przydatności do spożycia oraz składzie. Pełnią też funkcję promocyjną, gdyż pomagają wyróżnić produkt spośród innych i wpływają na jego estetykę.

Firmy zajmujące się copackingiem uwalniają swoich klientów od czasochłonnej czynności, jaką jest przygotowywanie zestawów produktowych oraz opakowań zbiorczych. Dysponują one funkcjonalnymi maszynami i akcesoriami, takimi jak owijarki oraz etykieciarki, dzięki czemu zlecane zadania są przeprowadzane sprawnie i z należytą starannością. Inwestycja ta przekłada się na:

  • krótszy czas wysyłki zamówień,
  • zwiększoną elastyczność procesów logistycznych,
  • zadowolenie nabywców.


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl