Adwokat Małgorzata PokrywkaPorady prawne z przepisów Kodeksu rodzinnego - kto udziela w Kędzierzynie-Koźlu?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://adwokat-pokrywka.pl

Dodano: 2022-01-31

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Adres: Pamięci Sybiraków 4

Kod pocztowy: 47-200

Telefon: 608 679 149
Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego ze względu na swoje społeczno-ekonomiczne skutki stanowią jedne z bardziej złożonych i wrażliwych zagadnień. Konsekwencje związane z trwałym rozpadem związku małżeńskiego i sądowym postępowaniem rozwodowym bardzo często powodują ogromne emocje. W przypadku, kiedy zawiodą wszystkie procedury mediacyjne, swoje profesjonalne usługi oferuje Kancelaria Adwokacka  Adwokat Małgorzaty Pokrywki w Kędzierzynie-Koźlu. Porady prawne są świadczone zgodnie z aktualnie obowiązującym prawodawstwem oraz  zasadą profesjonalizmu.

Rozwodowi towarzyszą takie czynności jak podział wspólnego majątku małżeńskiego, alimenty czy ustalenie opieki rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi. Kwestie te charakteryzują się dużym ładunkiem emocjonalnym. W przypadku, kiedy zawiodą wszystkie działania  zmierzające do polubownego załatwienia sprawy, swoje profesjonalne usługi oferuje adwokat z kędzierzyńsko-kozielskiej kancelarii. W siedzibie zlokalizowanej na ul. Pamięci Sybiraków 4  każdy otrzyma rzetelne merytoryczne informacje. Pomoc świadczona jest w dwojakiej formie:

  • indywidualnych jednorazowych porad prawnych,
  • kompleksowej reprezentacji interesów klienta przed sądami powszechnymi.

Dzięki fachowemu doradztwu adwokata można uniknąć wielu niepotrzebnych komplikacji. Prawnik z prezentowanej kancelarii rozumiejący, że sprawy rodzinne i opiekuńcze stanowią niezwykle delikatną materię, zapewni fachowe wsparcie, indywidualne podejście do problemu oraz pełną dyskrecję zgodnie z zasadami etyki zawodowej. Należy bowiem pamiętać, że kwestie rozwodowe często dotykają takich zjawisk jak: nadużywanie alkoholu, przemoc fizyczna, molestowanie itd. Osoba, która nie jest odporna psychicznie, pod wpływem emocji i stresu może popełnić błędy, których negatywne konsekwencje będzie odczuwała przez wiele lat. Tymczasem dobry prawnik ze znajomością przepisów materialnych i proceduralnych dbając o interes klienta, zminimalizuje to ryzyko. Fachowa pomoc adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym pozwoli na uniknięcie wielu pejoratywnych skutków finansowych.

Współpraca z kancelarią rozpoczyna się od wstępnej rozmowy. W jej ramach omawiana jest sytuacja klienta i jego oczekiwania. Adwokat po zapoznaniu się ze stanem faktycznym i prawnym zaproponuje sposób rozwiązania danego problemu.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Euroschola.eu1 Maja, 9
Biestrzynnik

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl