F.H.U Interbis Mirosław WalenciakRzutniki na konferencje i szkolenia - gdzie zamówić?SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.tanietablice.pl

Dodano: 2022-02-22

Miejscowość: Środa Wielkopolska

Adres: os. Jagiellońskie 42

Kod pocztowy: 63-000

Telefon: 791 744 149
Wiele osób, zarówno prowadzących, jak i uczestników, nie wyobraża sobie konferencji lub szkolenia bez nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Pozwala on znacznie lepiej przedstawić (przede wszystkim zobrazować) i zrozumieć omawiany temat. Z wyświetlanych slajdów można też opracować sobie dokładniejsze notatki.

Niezbędnym wyposażeniem każdej sali prelekcyjnej powinny być rzutniki. Warto wybrać modele o obiektywie pozwalającym na wyświetlanie obrazu nawet na bardzo dużej powierzchni (nie tylko na specjalnie przygotowanej do tego celu tablicy, ale na przykład na całej ścianie, jeśli zachodzi taka potrzeba). Dobrze też upewnić się, czy dana wersja projektora posiada co najmniej dwa wejścia USB. Dzięki temu można bezproblemowo podłączyć do rzutnika zewnętrzny dysk lub pendrive, bez konieczności przynoszenia na spotkanie laptopa.

Szeroki wybór projektorów przedstawiają pracownicy firmy Interbis Mirosław Walenciak. Prowadzą już od wielu lat dystrybucję wysokojakościowego sprzętu na terenie Polski, odpowiadając tym samym na dostrzeżone zapotrzebowanie, jakie generują nie tylko wspomniane jednostki szkolące czy przedsiębiorstwa, ale także instytucje publiczne czy nawet osoby prywatne.

Wybierając ich ofertę rzutników, klient ma pewność, że dostawa przebiegnie szybko i sprawnie. Sklep dysponuje także całą gamą asortymentu dodatkowego, dzięki czemu kupujący może tworzyć personalizowane zestawy multimedialne, w zależności od konieczności. Nabywanie sprzętu interaktywnego w jednym miejscu to nie tylko wygoda, ale też znaczna oszczędność. Zamówienie przychodzi w jednej, odpowiednio zabezpieczonej przesyłce, więc nie ma zwielokrotnionych koszów transportu. Dostawca zachęca do zakupów hurtowych, gdyż może wtedy zagwarantować też atrakcyjne zniżki.

Firma zaprasza do współpracy również właścicieli przestrzeni pod wynajem, przeznaczonych na organizację szkoleń. Doposażając takie miejsca w odpowiedni sprzęt, można zaproponować lepsze warunki podnajmującym i liczyć na większe zainteresowanie odbiorców.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl