TUBINGSYSTEM Sp. z o.o.Jaki sprzęt do snowtubingu?
SZCZEGÓŁY:


WWW: http://www.tubingsystem.eu/pl/

Dodano: 2022-02-23

Miejscowość: Katowice

Adres: Warszawska 40

Kod pocztowy: 40-008

Telefon: 502 61 60 24
Oferta zabaw na śniegu, szczególnie w miejscowościach chętnie odwiedzanych przez amatorów zimowego szaleństwa, stale się rozrasta. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się zjazdy pontonem po stoku. Jest to atrakcja dostępna dla osób w każdym wieku, także rodzin z dziećmi. Praktykuje się dwie odmiany takiego spędzania czasu. Pierwszą jest snowtubing, który można uprawiać na naturalnym i sztucznym śniegu. Druga wersja to summertubing, podczas którego zjazdy odbywają się na igielicie w miesiącach, kiedy śniegu nie ma lub jest go mało. Oba rodzaje to integrujący pokolenia, rozrywkowy sposób na zabawę podczas rodzinnych wycieczek lub wspólnych wakacji. 

Kluczową kwestią, bez względu na to, czy właściciel stoku zdecyduje się na zimową lub letnią opcję zjazdów, jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa klientom. Planując aranżację przestrzeni pod tor do snowtubingu lub summertubingu, należy skorzystać z pomocy tylko sprawdzonego dostawcy poszczególnych elementów wyposażenia (mat poślizgowych, pontonów oraz ochronnych band). Proponowany przez niego sprzęt powinien mieć też przyznane odpowiednie certyfikaty jakości. 

Swoje usługi w powyższym zakresie przedstawia firma TUBINGSYSTEM Sp. z o.o. To działający od lat na polskim rynku realizator zamówień na tory zjazdowe (także narciarskie lub snowboardingowe), który doskonale rozumie zapotrzebowanie na dostawę atrakcyjnych wizualnie, wytrzymałych, a także bezpiecznych rozwiązań, zapewniających oczekiwaną rozrywkę na świeżym powietrzu. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, pracownicy firmy opracowali ofertę, którą można personalizować, dopasowując jej zakres do dostępnej przestrzeni oraz możliwości finansowych zlecającego.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

P.P.H.U. EMTEKBojemskiego, 10A
Częstochowa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl