Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin MusialikBezbolesne leczenie kanałowe na terenie Stalowej Woli
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://moderndent.pl/

Dodano: 2022-02-25

Miejscowość: Stalowa wola

Adres: Popiełuszki 2

Kod pocztowy: 37-450

Telefon: 794903732
Mimo szerokiej dostępności do lekarza stomatologa i stosowania nowoczesnych metod leczenia chorób uzębienia nadal wiele osób obawia się tego rodzaju wizyt. Jest to zazwyczaj spowodowane negatywnymi doświadczeniami w przeszłości, gdy branża stomatologiczna nie była tak dobrze rozwinięta jak obecnie i większość wizyt odbywała się w państwowych gabinetach. Obecnie jednak sporo się zmieniło i standardem w prywatnych gabinetach stomatologicznych jest stosowanie miejscowego znieczulenia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Niestety zbyt długie zwlekania z pójściem do dentysty może spowodować nieodwracalne konsekwencje w postaci bardzo złego stanu zębów. W takich sytuacjach często jedynym rozwiązaniem jest usunięcie chorych zębów lub też leczenie endodontyczne, gdy objęte chorobą zostały kanały i komora zębowa. Tego rodzaju usługa jest kojarzona przez wielu pacjentów z ogromnym bólem. Na szczęście w gabinecie stomatologicznym działającym pod nazwą ModernDent w Stalowej Woli leczenie kanałowe jest bezbolesne. Stomatolodzy wykorzystują bowiem nowoczesny sprzęt w postaci mikroskopu, dzięki czemu są w stanie usunąć wszelkie zmiany chorobowe. Ponadto każdy zabieg jest poprzedzony znieczuleniem miejscowym, aby zapewnić pacjentowi pełen komfort w trakcie leczenia. Nawet samo podanie środka znieczulającego jest ledwo wyczuwalne, dzięki wykorzystaniu cienkich igieł.

Leczenie endodontyczne powinno być przeprowadzone w jak najkrótszym czasie od zdiagnozowania choroby, ponieważ odczuwalny ból w wielu przypadkach jest wręcz nie do wytrzymania. Zwlekanie z umówieniem wizyty u dentysty może z kolei doprowadzić do zajęcia przez chorobę również pozostałych zębów, co wiąże się z o wiele dłuższym i poważniejszym leczeniem oraz podwyższonymi kosztami wykonywanych zabiegów.

W stalowowolskim gabinecie stomatologicznym można liczyć na kompleksową opiekę stomatologiczną - od podstawowego leczenia dentystycznego aż po wspomniane leczenie kanałowe, protetyczne oraz wybielanie zębów. Ponadto na miejscu przyjmuje doświadczony stomatolog chirurg, który wykonuje takie zabiegi jak:

  • usunięcie zębów (mlecznych, trzonowców, kłów, siekaczy),
  • usunięcie ósemek zatrzymanych,
  • leczenie zaburzeń czynnościowych narządu żucia (m.in. bruksizmu).

Ekstrakcja zębów odbywa się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

PPH CERKAMED Wojciech PawłowskiKwiatkowskiego, 1
Stalowa Wola

sample108

Używane KompresoryDrogowców, 7
Dębica

sample108

Kancelaria BednarczykPlac Konstytucji 3 Maja, 3
Krosno

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl