Macromedica Centrum MedyczneChirurg naczyniowy - jakie usługi świadczy mieszkańcom Warszawy i innych miast?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://macromedica.pl/

Dodano: 2022-03-21

Miejscowość: Warszawa

Adres: Jurija Gagarina 26

Kod pocztowy: 00-754

Telefon: 22 841 06 79
Specjalistą zajmującym się leczeniem chorób układu naczyniowego jest chirurg naczyniowy. Koncentruje się on na patologii naczyń limfatycznych, tętniczych oraz żylnych i podejmuje się leczenia tętnic ograniczających swobodny przepływ krwi, co mogłoby prowadzić do niedokrwienia narządów. Chirurdzy pomagają także pacjentom z żylakami, zakrzepicą, stopą cukrzycową oraz tętniakami. Wykorzystują oni techniki wewnątrzczaszkowe i przeprowadzają operacje. Część zabiegów wykonują w znieczuleniu miejscowym i stosują narzędzia chroniące przed zjawiskiem wstecznego przepływu krwi. Chirurgia naczyniowa koncentruje się także na nowotworach oraz zatorach tętnicy płucnej. Specjaliści w tej dziedzinie zlecają często wykonanie tomografii komputerowej, flebografii, arteriografii, jak i USG Dopplera.

 

Lekarze wykorzystują angioplastykę. Polega ona na wprowadzeniu cewnika do tętnicy, który jest zakończony rozprężającym balonikiem. Niekiedy jest on zastępowany metalowymi rurkami zwiększającymi drożność żył i sprawdzającymi się w przypadku uszkodzonych fragmentów naczyń. Wiele zabiegów wiąże się z dość długim okresem rekonwalescencji, o czym warto pamiętać. Informacje na temat pomocy, jaką świadczą tacy specjaliści, zaprezentowano na stronie macromedica.pl.

 

Jest to adres kliniki kierującej ofertę do pacjentów z różnymi schorzeniami, którzy zamieszkują Warszawę. Chirurg naczyniowy ma kontakt z osobami skarżącymi się na ból kończyn górnych i dolnych w okolicy podudzia, opuchliznę stóp, duszności, częste skurcze, uczucie mrowienia, pajączki oraz problemy z utrzymaniem równowagi. Specjaliści leczą choroby żylakowe charakteryzujące się obecnością sinych żył oraz niewydolność żylną, która objawia się owrzodzeniami i bólem goleni.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl