FunFutbolPiłka nożna dla dzieci w Olsztynie - dlaczego warto?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://funfutbol.pl/

Dodano: 2022-03-23

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Murzynowskiego 20

Kod pocztowy: 10-684

Telefon: 515295131
AUTOR:


Autor: Iwo Krajewski


Źródła:
https://funfutbol.pl/Szkółki piłkarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Polacy uwielbiają piłkę nożną i chętnie zapisują swoje dzieci na zajęcia z nią związane. Dlaczego tak jest? Jakie korzyści wynikają z tego typu aktywności fizycznej?

Gry zespołowe świetnie wpływają na rozwój maluchów. Z jednej strony, poprawiają koordynację ruchową. Kształcą pozytywne nawyki związane z aktywnością fizyczną. Jak wiadomo, ruch to ważny element profilaktyki zdrowotnej. Udowodniono, że siedzący tryb życia i unikanie sportów może sprzyjać występowaniu różnych chorób i pojawieniu się nadwagi. Z drugiej strony, sport pozytywnie wpływa na rozwój psychiczny maluchów. Uczy ich:

  • współpracy z innymi ludźmi,
  • podejmowania zdrowej rywalizacji,
  • większej pewności siebie,
  • sumienności i wywiązywania się ze swoich celów,
  • nawiązywania relacji z kolegami na boisku,
  • pokonywania własnych ograniczeń,
  • cierpliwości, która jest cechą przydatną również w dorosłym życiu.

Rodzice muszą jednak zwrócić uwagę na jakość zajęć. Ofertę polecanego organizatora przedstawiono na stronie internetowej funfutbol.pl. Piłka nożna dla dzieci w Olsztynie to idealne zajęcie dla dzieci w wieku od 1. do 12. roku życia. W zależności od wieku, zajęcia przebiegają nieco inaczej. Starszaki biorą udział w treningach wyczynowej piłki nożnej. Poznają najlepsze techniki piłkarskie i rozwijają się w trzech obszarach, takich jak percepcja, motoryka i technika. Jednocześnie trenerzy nie wywierają żadnej presji na dzieciach. Eliminują elementy gry taktycznej, które mogłyby być zbyt stresujące i ograniczać swobodę ruchu na boisku.

W grupach dwunastoosobowych każdy uczestnik ma szansę dobrze się poznać. Trenerzy zwracają uwagę na samopoczucie piłkarzy. Chętnie odpowiadają na ich wszystkie pytania, towarzyszą im w czasie porażek i sukcesów. Dużym zainteresowaniem cieszą się turnieje piłkarskie, które wyróżniają się bardzo pozytywną i motywującą atmosferą.

Rodzice powierzający swoje pociechy trenerom ze szkółki piłkarskiej mogą być spokojni o ich zdrowie, komfort i rozwój na wielu polach. Co ważne, zajęcia odbywają się w porach dogodnych dla maluchów i ich opiekunów. Warto skontaktować się z organizatorem, który przedstawi aktualny harmonogram. Zajęcia sportowe dla dzieci odbywają się nie tylko na boisku do piłki nożnej. Grać można na halach i na piasku, co dostarcza maluchom wiele frajdy.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Klinika PotockiBotaniczna, 11
Braniewo

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl