TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.plLufka do bonga - jaką wybrać?SZCZEGÓŁY:


WWW: https://jarajto.pl/

Dodano: 2022-06-28

Miejscowość: Chodzież

Adres: Podanin 50

Kod pocztowy: 64-800

Telefon: +48883883259
Jednym z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów do palenia suszu jest bongo. To popularne narzędzie filtrujące produkowane z akrylu lub szkła, nieco rzadziej z metalu czy silikonu. Składa się na nie ustnik służący do doprowadzania dymu do ust, tuba oraz cybuch, w którym umieszcza się wysuszone zioła. Bongo filtruje dym przez wodę, dzięki czemu jest on mniej gryzący i szkodliwy dla zdrowia w porównaniu z paleniem metodami tradycyjnymi.

Tego typu akcesoria można zamówić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem witryny jarajto.pl. Jest to adres internetowego sklepu prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów, którzy sprowadzają artykuły od najlepszych producentów. Na katalog firmy składa się lufka do bonga z różnych materiałów, znana także pod pojęciem lagi, fifki lub dzidy. To nic innego jak mała rurka o średnicy wynoszącej kilka milimetrów, do której przytwierdza się cybuch. Odgrywa ona rolę ustnika podczas palenia i odznacza się niewielką wagą.

Do najchętniej wybieranych zalicza się modele z transparentnego szkła, niepodatnego na działania wysokich temperatur oraz zniszczenia mechaniczne. To proste i wytrzymałe akcesoria o odpowiednio wyprofilowanych końcówkach, które zmniejszają ryzyko zaciągnięcia się żarem. Produkty te zwiększają przyjemność palenia, ponieważ dają szansę wykonywania głębokich wdechów, bez podrażniania gardła. Przedsiębiorstwo proponuje zarówno lufki proste, jak i w ciekawych kształtach, które przypadną do gustu miłośnikom oryginalnych gadżetów.

Alternatywą dla lufek szklanych są te wytwarzane z akrylu. Cechują się one twardością, niewysokimi cenami oraz łatwością utrzymania w czystości, co sprawia, że są chętnie zamawiane. Nie niszczą się na skutek nacisków, dlatego przechowywanie ich w torbach podróżnych nie wiąże się z ryzykiem pęknięcia. Innym rozwiązaniem są modele silikonowe, które można zgiąć i schować do kieszeni. To świetna propozycja dla osób obawiających się o stłuczenie. Wyprodukowano je z nietoksycznych materiałów, które mogą mieć kontakt z wilgocią i detergentami.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl