OrthosportGdzie można wykonać prywatnie USG stawów biodrowych dzieci?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.orthosport.pl/

Dodano: 2022-07-07

Miejscowość: Szczecin

Adres: Wąska 16

Kod pocztowy: 71-415

Telefon: 793 90 50 50
Niektóre wady rozwojowe u dziecka można zdiagnozować oraz wykluczyć jeszcze w niemowlęctwie. Prostym sposobem jest poddanie malucha badaniu USG, obejmującym przestrzeń jamy brzucha i miednicy. Jest to metoda całkowicie nieinwazyjna, bezpieczna dla dziecka oraz bezbolesna. Jedyny dyskomfort, jaki maluszek może odczuwać, to dotyk chłodnej głowicy urządzenia ultrasonografu na swojej skórze. Odczucie to jest jednak krótkotrwałe.

Jeżeli pediatra nie zleci wykonania takiego badania, można zapisać się na USG stawów biodrowych dzieci we własnym zakresie. Ośrodkiem, który wykonuje takie świadczenia odpłatnie, jest podmiot leczniczy pod firmą Orthosport s.c. Rękawek Karaczun, mający swoją siedzibę w Szczecinie. Na wyposażeniu ośrodka znajduje się urządzenie USG przeznaczone do diagnostyki niemowląt oraz starszych dzieci. Zatrudniona kadra specjalizuje się w ortopedii dziecięcej, istnieje więc możliwość skorzystania na miejscu z porady specjalisty.

Na badanie mogą zapisać się również osoby dorosłe. Opieka lekarzy obejmuje między innymi wsparcie dla osób, które od lat borykają się z różnymi problemami w zakresie swobodnego poruszania się lub wykonywania codziennych czynności. Proponowane sposoby leczenia i terapii są także dostępne dla sportowców (wyczynowców oraz amatorów), którzy przez lata doprowadzili do nadmiernego wyeksploatowania organizmu, zwłaszcza stawów i obecnie potrzebują pomocy w odbudowie nadwyrężonych chrząstek. 

Ośrodek prowadzi dwie placówki na terenie Szczecina, obsługując osoby z miasta i okolic. Każdy z punktów prowadzi oddzielną rejestrację pacjentów. Na wizytę można zapisać się drogą telefoniczną lub online. Adresy placówek i dane kontaktowe są dostępne na stronie ośrodka.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Notariusz Przemysław GucklerJagiellońska, 26
Szczecin

sample108

FCE.PLOsiedlowa, 3
Nowogard

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl