MentalSolutions Łukasz PisiewiczDobry psycholog w Sosnowcu - czyli jaki?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://mentalsolutions.pl/

Dodano: 2022-07-06

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Piłsudskiego 41

Kod pocztowy: 41-200

Telefon: 503 113 328
AUTOR:


Autor: Adrianna Kubiak


Źródła:
https://mentalsolutions.pl/Decyzja o rozpoczęciu terapii u psychologa często jest trudna, dlatego, decydując się na takie rozwiązanie, trzeba zrobić wszystko, co możliwe, by terapia owa przyniosła skutek. Bardzo ważne, a właściwie najważniejsze jest nastawienie samej osoby, która się na to decyduje, ale duże znaczenie ma też oczywiście to, jakiego psychologa się wybierze. Między nim a klientem musi pojawić się zrozumienie i pełne zaufanie, inaczej bowiem klient nie otworzy się w pełni i terapia może nie być skuteczna, stanowiąc jedynie stratę czasu, a nieraz nawet nieprzyjemność.

Czym powinien odznaczać się dobry psycholog?

Dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na konsultację z wybranym psychologiem i sprawdzenie, czy jest to osoba, której chce się powierzyć swoje problemy. Jeśli nie wzbudzi ona zaufania albo z innego powodu nie będzie się z niej zadowolonym, warto szukać dalej. Zwykle jednak psycholog to człowiek potrafiący docierać do wszystkich klientów, bez względu na ich przeżycia oraz charakter - na tym polega jego praca. Na pewno warto wybrać też takiego psychologa, który ma szeroką specjalizację. Dzięki temu rozumie różne problemy, a także może lepiej pomóc, ponieważ klient nie zawsze sam jest w stanie dokładnie ocenić, co mu dolega. Przykładowo, zgłaszając się do gabinetu z powodu nieśmiałości i nieumiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi może dowiedzieć się, że przyczyną jego problemów jest syndrom DDA i wówczas konieczna będzie specjalna terapia. Dobry psycholog z Sosnowca, jakiego znaleźć można na stronie mentalsolutions.pl, zajmuje się wieloma problemami, dlatego jest w stanie pomóc dużej części osób.

Oczywiście kluczowe są też cechy takie jak umiejętność wzbudzenia zaufania, empatia, cierpliwość, życzliwość.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

P.P.H.U. EMTEKBojemskiego, 10A
Częstochowa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl