WonderGlass Kamil BartoszBalustrady szklane w Warszawie - gdzie można je dostać?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://wonderglass.pl/

Dodano: 2022-09-06

Miejscowość: Zielonki-Wieś

Adres: Warszawska 339

Kod pocztowy: 05-082

Telefon: 515 793 867
Sposobem na optyczne powiększenie wnętrz niewielkim kosztem jest montaż szklanej balustrady. Jest ona kojarzona głównie z obiektami publicznymi, takimi jak galerie handlowe, prywatne placówki medyczne czy biurowce, choć niekiedy bywa montowana w jednorodzinnych domach lub blokach, przykładowo na balkonach. Idealnie równa i gładka tafla szkła zwraca na siebie uwagę i wygląda bardzo elegancko. Niektóre z nich pokryto warstwą laminatu, zwiększającego odporność na pękanie, zarysowania lub pozostałe uszkodzenia mechaniczne.

Nowoczesne szklane balustrady w Warszawie proponuje przedsiębiorstwo Wonderglass. Na jego katalog składają się wytrzymałe konstrukcje tworzone z dbałością o detale, które znajdują zastosowanie wśród klientów z dużymi wymaganiami. To dekoracyjne elementy wykończeniowe o uniwersalnym charakterze, które rozświetlają pomieszczenia, dzięki czemu sprawiają one wrażenie większych niż w rzeczywistości. Niekiedy zabezpieczają schody i chronią przed upadkiem z dużej wysokości.

Balustrady ze szkła są wykorzystywane również na tarasach jednorodzinnych domów. Zabezpieczają one przed opadami atmosferycznymi i silnym wiatrem, co przekłada się na komfort lokatorów. Mogą być barwione na dowolne odcienie, dlatego dopasowanie ich do stylistyki obiektu nie jest problematyczne. Do produkcji opisywanych konstrukcji użyto szkła hartowanego o odpowiedniej grubości, które jest bezpieczne w użytkowaniu. W razie stłuczenia drobne kawałki szkła nie rozpryskują się, a na dodatek nie są ostro zakończone.

Szkło to materiał ponadczasowy, który wpasowuje się we wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym oraz klasycznym. Idealnie komponuje się z naturalnym drewnem, płytkami ceramicznymi, cegłą lub betonem. Stanowi ono częsty wybór wśród inwestorów, dbających o jakość i wytrzymałość materiałów. Proponowane balustrady nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych, a utrzymanie ich w czystości nie sprawia problemów. W razie pojawienia się zabrudzeń wystarczy przetrzeć ich powierzchnię szmatką nasączoną odpowiednim środkiem.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl