PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE - B.T. GREBER SPÓŁKA JAWNAAnaliza FMEA - czy to wartościowe szkolenie?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://proqual.pl/

Dodano: 2022-09-23

Miejscowość: Wrocław

Adres: Ostrowskiego 30

Kod pocztowy: 53-238

Telefon: +48713551808
Podnoszenie kwalifikacji zawodowych, zwłaszcza wśród kadry kierowniczej, odpowiedzialnej za poprawnie przeprowadzany proces zarządzania firmą, powinno obejmować też aktualizację wiedzy dotyczącej nowatorskich metod analizy ryzyka. Jest to temat bardzo istotny, niestety, dość często marginalizowany lub też całkowicie pomijany w wielu przedsiębiorstwach. 

Zdobycie wartościowych informacji w kwestii wspomnianego procesu nie jest problemem. CO więcej, nie trzeba poświęcać wiele czasu czy energii, aby poznać najnowsze techniki i narzędzia pozwalające na efektywne wprowadzenie innowacji. Osobom pracującym na co dzień jako kierownicy wystarczy jednodniowe, dobrze opracowane pod kątem merytorycznym szkolenie tematyczne. Na potrzeby odbiorców w powyższym zakresie odpowiada firma PROQUAL MANAGEMENT INSTITUTE B. T. Greber Spółka Jawna z Wrocławia. To organizator kursów, których podstawowym zagadnieniem jest analiza FMEA, obejmująca też najnowsze zmiany wprowadzane w procesie zarządzania ryzykiem w biznesie.

Udział w szkoleniu to możliwość uczestniczenia w doskonale zorganizowanej, prowadzonej przez oświadczonych fachowców (zarówno teoretyków jak i praktyków) formie kształcenia. Przedstawione podczas spotkania informacje to rzetelnie opracowana wiedza, którą można bezproblemowo przenieść potem na grunt własnego miejsca pracy oraz korzystać z proponowanych nowości. 

Organizator zaprasza do kontaktu również osoby, które aktualnie pracują jako kadra podległa, ale chcieliby aspirować w niedługim czasie na stanowisko kierownicze. Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu dotyczącym analizy FMEA to duży atut na współczesnym rynku pracy, wyróżniający kandydata wśród innych oraz doceniany przez pracodawców. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

ROYAL DANCE SCHOOL-, -
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl