EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdzie sprawdzi się rzep samoprzylepny?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.eko-tech.biz/

Dodano: 2022-10-03

Miejscowość: Kalety

Adres: Fabryczna 1

Kod pocztowy: 42-660

Telefon: 34 357 86 24
Taśmy rzepowe to uniwersalne produkty sprawdzające się w gospodarstwach domowych oraz wielu firmach. Umożliwiają sprawne łączenie ze sobą poszczególnych elementów oraz zmianę ich położenia, a wszystko to bez konieczności używania śrubek czy śrubokrętów. Firmą zajmującą się sprzedażą tego typu artykułów jest Eko-Tech. Przedsiębiorstwo oferuje rzep samoprzylepny, nazywany montażowym, który zapewnia solidne łączenia. Jest to sprawdzony wyrób, wykorzystywany chętnie we wnętrzach oraz na zewnątrz.

Rzepy są doceniane przez osoby prywatne, przykładowo chcące przyczepić dywan lub chodnik do podłogi. Rozwiązanie to zmniejsza bowiem ryzyko potknięcia się i upadku, mogącego prowadzić do kontuzji. Niektórzy wykorzystują je do montażu rolet okiennych, lamp, obrazów wieszanych na ścianach oraz luster. Można je przyklejać do rozmaitych powierzchni, bez ryzyka zniszczenia, w tym do sufitów oraz ścian. To idealna opcja dla osób chcących uniknąć konieczności wiercenia, na które dość często nie zgadzają się właściciele mieszkań na wynajem.

Ze względu na zastosowanie mocnych klejów rzepy rzadko się odklejają, a na dodatek można je sprawnie usunąć, bez obaw o uszkodzenie powierzchni. Są wykorzystywane między innymi przez producentów teczek na dokumenty oraz osoby wykonujące ozdoby handmade. Sprawdzają się w przypadku tworzyw sztucznych, drewna, metalu i innych materiałów. Występują zazwyczaj w formie rolek, różniących się od siebie szerokością i długością. Gwarantują trwały montaż elementów różnego typu i są do nabycia w niewygórowanych cenach.

Taśmy rzepowe stanowią podstawę przemysłu reklamowego lub poligraficznego, ponieważ ułatwiają montaż banerów czy innych nośników. Dzięki nim istnieje możliwość wieszania tablic informacyjnych oraz różnego rodzaju ozdób domowych. Są to artykuły o małej wadze i dużej trwałości, które nie wymagają przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych ani konserwowania. Znajdują zastosowanie w środowiskach narażonych na działanie wilgoci oraz w przestrzeniach, w których występują częste wahania temperatury.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

P.P.H.U. EMTEKBojemskiego, 10A
Częstochowa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl