Kancelaria Wyoming LLCLLC w USA - sposób na uniknięcie zbędnych składek?SZCZEGÓŁY:


WWW: https://wyoming.com.pl

Dodano: 2022-10-13

Miejscowość: Cheyenne

Adres: Carey Avenue 2120

Kod pocztowy: 82-001

Telefon: +48 22 128 49 19
AUTOR:


Autor: Iwo Krajewski


Źródła:
https://wyoming.com.pl/faqOpodatkowanie w Polsce działalności gospodarczych w ostatnich latach wzrosło i dotyczy nawet mikroprzedsiębiorców. Nie sprzyja to chęci zakładania firm na terenie RP i sprawia, że Polacy coraz częściej poszukują mniej kosztownych alternatyw. Obecnie jednym z dostępnych rozwiązań jest rejestracja biznesu za granicą. Można dokonać otwarcia podmiotu między innymi w USA. Wbrew pozorom nie wymaga to ponoszenia znacznych kosztów własnych oraz tracenia czasu na międzykontynentalne podróże. 

Polityka podatkowa i administracyjna obowiązująca w Stanach Zjednoczonych zwłaszcza w Deleware czy Wyoming, jest bardzo liberalna i korzystna dla przedsiębiorcy. Aby zachęcić potencjalnych inwestorów oraz ułatwić im prowadzenie biznesu, zlikwidowano obciążające składki i zaproponowano wartościowe ulgi, dostępne także dla obcokrajowców. Kierunek USA, jeśli chodzi o zakładanie działalności gospodarczej, jest więc intratnym sposobem na uniknięcie zbędnych opłat oraz zwiększenie zysku.

Wsparciem przy otwieraniu firmy na terenie wspomnianych rajów podatkowych służy Kancelaria Wyoming LLC, posiadająca biuro w USA, ale obsługująca klientów między innymi z Polski. Domeną jej pracowników jest szeroko rozumiane poradnictwo prawne w zakresie ustalania formy prawnej rejestrowanego podmiotu, udzielanie pomocy przy uzyskiwaniu potrzebnych nadań (przede wszystkim numeru EIN, będącego amerykańskim odpowiednikiem polskiego NIP-u) oraz certyfikatów i pozwoleń (koncesje obwiązujące na terenie Europy nie zawsze są uznawane w krajach Ameryki Północnej i konieczne jest ponowne przejście procedury weryfikacyjnej).

Korzystając z porad podanych na stronie wyoming.com.pl, polski przedsiębiorca może założyć firmę w Stanach Zjednoczonych, nie wyjeżdżając z kraju. Unika płacenia lokalnemu fiskusowi czy zakładowi ubezpieczeń społecznych wysokich składek, co wiąże się z określonymi oszczędnościami. Prowadzi legalną, zarejestrowaną działalność z możliwością dalszego rozwoju lub zamknięcia, jeśli okaże się ona nieopłacalna.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

doradcapodatkowy-adwokaci-de.plFürstenberger Str., 16
Frankfurt

sample108

Sportpoint.pl,

sample108

ProSoil,

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl