Pracownia Rozwoju Małgorzata TrzaskowskaCzy pewność siebie można zbudować?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://ogrodprzemian.pl

Dodano: 2022-10-12

Miejscowość: Warszawa

Adres: Granitowa 1

Kod pocztowy: 02-681

Telefon: 603 581 851
Obecnie wiele mówi się na temat samorozwoju, pokonywaniu swoich ograniczeń i odkrywaniu swojego potencjału. Wszystko to ma na celu oczywiście osiągnięcie lepszego życia, poprawę jego komfortu i relacji z ludźmi. Szczególnie ważną kwestię w tym wszystkim stanowi pewność siebie, mająca niebagatelny wpływ na kwestię odnoszenia sukcesów w życiu zawodowym, ale też praktycznie decydująca o tym, czy uda się stworzyć udany związek. Wartość ta ma znaczenie także dla wszelkich innych aspektów życia, nawet chwilowych spotkań z innymi ludźmi i wszystkich codziennych sytuacji.

Cierpiąc z powodu braku pewności siebie, można zauważyć znacznie mniejszy komfort życia, a także mieć mniejsze szanse na sukces czy choćby zadowolenie w każdej dziedzinie życia. Zwykle jednak uważa się, że niepewne siebie osoby już takie pozostaną, tym bardziej że cecha ta kształtuje się przede wszystkim w dzieciństwie. Brak pewności siebie jest w przeważającej części spowodowany przez doznawaną w tym czasie krytykę, zwłaszcza ze strony najbliższych osób. Jak jednak można przeczytać na stronie ogrodprzemian.pl, wcale nie oznacza to, że sytuacji tej nie można zmienić. Przeciwnie, pewność siebie można budować, w dodatku na dowolnym etapie życia, choć oczywiście warto zabrać się za to niezwłocznie, zwłaszcza że jest to łatwiejsze niż się wydaje. Nie trzeba w tym celu na przykład odwiedzać psychologa i przechodzić długiej terapii.

Na wskazanej stronie doświadczona trenerka kobiet doradza, co można zrobić, by dodać sobie pewności siebie i poczuć się bardziej wartościową. Przedstawia przy tym dość zaskakujący sposób, jakiego nie znajdzie się w poradach innych specjalistów. Mianowicie, doradza, by być dla siebie lepszą, bardziej wyrozumiałą, nie krytykować się zbyt mocno i mieć dla siebie więcej współczucia.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl