Ł. Słonik Sp. J.Gdzie zamówić Trainwreck?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://growseed.pl/

Dodano: 2022-10-19

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Adres: Słoneczna 4

Kod pocztowy: 55-040

Telefon: 731829829
Osoby wybierające jako hobby zbieranie ziaren najczęściej poszukują okazów powstałych poprzez krzyżowanie nie tylko europejskich odmian, ale też hybryd pochodzących z innych części świata. Wybór nasion, których genotyp można znaleźć w Ameryce Południowej, Północnej oraz w Tajlandii, jest dostępny online, na stronie growseed.pl. Pod podanym linkiem działa sklep internetowy, którego kadra na bieżąco aktualizuje listę sprzedażową o nowe pozycje. Kolekcjonerzy, którzy chcą ubogacić swój zbiór o mało znane rodzaje nasion, mogą zamówić Trainwreck lub też afgańskie Northern Light Automatic. Istnieje możliwość zakupu hurtowego.

Kadra dostawcy wymaga, aby każdy klient, który chce nabyć określony towar, korzystając z przygotowanej oferty, zapoznał się z obowiązującym w serwisie regulaminem sprzedaży. Obowiązkowe jest także założenie personalnego konta, poprzez które należy przeprowadzić całą transakcję. Jednym z etapów rejestracji jest konieczność podania daty urodzenia. Informacja ta jest niezbędna do weryfikacji, czy dana osoba jest pełnoletnia. Sklep zastrzega sobie, że nie realizuje zamówień od klientów, którzy nie ukończyli 18 lat. 

Z uwagi na polskie prawo pracownicy nie wydadzą lub nie wyślą paczki do kupującego, wobec którego zachodzi  uzasadnione podejrzenie, że wykorzysta ziarna do celów innych niż kolekcjonerskie. Sklep, choć stara się prowadzić legalną działalność, nie bierze odpowiedzialności za osoby, które podają nieprawdziwe informacje w formularzu rejestracyjnym oraz świadomie wprowadzają obsługę w błąd. 

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówienia. Dostawca otworzył trzy punkty stacjonarne (w Bielanach Wrocławskich, Wrocławiu Warszawie i Poznaniu). Adresy oraz dane kontaktowe poszczególnych lokacji są dostępne  online. Na miejscu klient także może być poproszony o okazanie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego jego pełnoletność. 

Z opcji złożenia zamówienia mogą skorzystać również osoby, które na co dzień mieszkają za granicą i nie mają w swojej okolicy sprawdzonego dystrybutora ziaren kolekcjonerskich. Sklep wysyła nasiona do krajów europejskich, wybierając usługi zweryfikowanych firm kurierskich. Dodatkowo pracownicy zabezpieczają zawartość paczki przed takimi niebezpieczeństwami, jak kradzież, zalanie, zgniecenie lub też inne zniszczenia.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl