Gabinet Stomatologiczny „Od Ucha do Ucha”Jak znaleźć dobrego stomatologa na Bemowie?
SZCZEGÓŁY:


WWW: http://www.oducha-doucha.pl/

Dodano: 2022-10-21

Miejscowość: Warszawa

Adres: Powstańców Śląskich 103

Kod pocztowy: 01-355

Telefon: +48 570 011 110
Systematyczne wizyty u stomatologa, kontrola i wykonywanie niezbędnych zabiegów na bieżąco to klucz do zachowania zdrowia zębów i całej jamy ustnej, a także estetycznego uzębienia. Jest to ważne w przypadku każdego człowieka, także jeśli chodzi o dzieci - niektórzy lekarze zalecają nawet, by zabrać dziecko do gabinetu nawet jeśli nie ma jeszcze zębów, gdyż choroby mogą atakować też inne części jamy ustnej. Tyle zalecenia, a w praktyce wiele osób omija gabinet stomatologa szerokim łukiem, czego przyczyną często jest strach lub po prostu nieprzyjemne skojarzenie.

By przemóc się i zadbać o swoje zęby, korzystając z usług dentystycznych regularnie, trzeba znaleźć dobry gabinet, świadczący usługi wysokiej jakości, ale też zachęcający pacjentów do odwiedzin bardzo dobrą atmosferą. Szczególnie ważne jest to w przypadku osób mocno zestresowanych, mających złe doświadczenia z przeszłości, a nawet traumę czy dentofobię, jak i dzieci. Chcąc zabrać dziecko po raz pierwszy do dentysty, rodzice powinni pamiętać, że zależy od tego bardzo dużo. Jeśli wizyta przebiegnie w niepomyślny sposób, będzie dla malucha stresująca, na pewno nie będzie chciał jej powtórzyć; może nawet jako dorosły unikać stomatologa!

Na pewno zatem, szukając na przykład stomatologa na Bemowie, warto sprawdzić, jaka atmosfera panuje w tym miejscu, na przykład odwiedzając je czy kierując się opiniami dostępnymi w internecie bądź recenzjami znajomych. W przypadku opisanego na stronie oducha-doucha.pl gabinetu dla dzieci można też skorzystać z wizyty adaptacyjnej. Nie wiąże się ona z wykonywaniem żadnych zabiegów, służy jedynie oswojeniu dziecka z gabinetem, jego wyposażeniem oraz lekarzem. Pozwala to zmniejszyć stres, a nawet zupełnie go zniwelować - na właściwą wizytę dziecko przyjdzie chętnie.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl