EventomatJak udekorować namioty eventowe?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://eventomat.pl/

Dodano: 2022-10-19

Miejscowość: Warszawa

Adres: Kazimierzowska 25

Kod pocztowy: 02-572

Telefon: 22 400 16 23
AUTOR:


Autor: Adrianna Kubiak


Źródła:
https://eventomat.pl/Impreza na świeżym powietrzu wymaga odpowiedniej oprawy. W zależności od tego, z jakiej okazji odbywa się zabawa, można dopasować dekoracje i akcesoria dostępne dla gości, wybierając jeden motyw przewodni lub też stawiając na różnorodność. Sposobów na uświetnienie przyjęcia jest wiele. Warto jednak pamiętać, że ozdoby muszą być do czegoś przyczepione. Jako przestrzeń do zagospodarowania świetnie sprawdzi się brezent pokrywający namioty eventowe. Jest to materiał o zwartej, wytrzymałej fakturze, do której można bezproblemowo wbijać szpilki lub też naklejać taśmę dwustronną. Z powodzeniem nadaje się też jako tło dla kwiatowych girland.

Konstrukcje pokryte brezentem z personalizowanymi dekoracjami doskonale sprawdzą się podczas wesel. Namioty, oprócz wrażeń estetycznych, zapewnią również gościom ochronę przed warunkami atmosferycznymi, jeśli dzień, w którym odbywa się przyjęcie, jest wietrzny lub deszczowy. Chronią też przed zbyt ostrym słońcem, generując miły cień. Pod osłoną można postawić stoliki, nie martwiąc się o to, że do jedzenia dostaną się owady. Dostępne w ofercie firmy Eventomat Sp. z o. o. namioty są wystarczająco pojemne, żeby zorganizować wewnątrz parkiet do tańczenia dla gości.

Dostawca zaprasza do kontaktu osoby prywatne i biznesowe. Jego kadra gwarantuje terminowe dowiezienie zamówionych sztuk wraz z ich rozłożeniem. Zarówno metalowa konstrukcja, jak i brezent są przed wynajmem sprawdzane, czy nie ma na nich widocznych uszkodzeń i zabrudzeń. Dzięki temu klient otrzymuje czysty, wzniesiony na wytrzymałym stelażu namiot, który można później samodzielnie udekorować i który z pewnością nie zawali się podczas przyjęcia.

Oferta obejmuje też możliwość ajencji krzeseł, stolików oraz innego sprzętu eventowego. Firma dysponuje rozbudowanym, doskonale zaopatrzonym zapleczem magazynowym, jest więc w stanie dostarczyć hurtowe ilości wyposażenia, zgodnie z potrzebami zamawiającego. Proponuje też specjalne urządzenia grzewcze, zapewniające gościom ciepło w chłodniejsze dni.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl