KartopPudła przeprowadzkowe - czy warto je kupować?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://producent.kartop.com.pl/

Dodano: 2022-10-24

Miejscowość: Chodzież

Adres: Zwycięstwa 37

Kod pocztowy: 64-800

Telefon: 506 224 565
Podstawą każdej przeprowadzki są opakowania kartonowe. Są one nieocenione w przypadku delikatnych przedmiotów, przykładowo ze szkła lub porcelany. Odpowiednio zabezpieczone sprawiają, że rzeczy docierają pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. W kartonach można umieszczać koce, filce, folie bąbelkowe i pozostałe materiały, zmniejszające ryzyko pojawiania się uszkodzeń. Występują one w wielu rozmiarach i różnią się gramaturą. Do ich produkcji wykorzystuje się tekturę, czyli ekologiczny i biodegradowalny materiał, który nie szkodzi środowisku naturalnemu.

Kartony nie są drogie w produkcji, a ich waga jest mała. Niektóre nie wymagają stosowania taśmy klejącej podczas zamykania, co jest bardzo wygodne. Pudła przeprowadzkowe są niepodatne na naciski i przedzieranie, dzięki czemu rzadko się niszczą i stanowią niezawodną ochronę dla transportowanych rzeczy. Służą do przewozu ubrań, kosmetyków, sprzętów AGD, roślin doniczkowych i wielu innych rzeczy. Po powierzchni pudełek można pisać markerami. Ułatwia to identyfikację przedmiotów oraz rozpakowywanie ich w nowym lokum.

Opakowania tekturowe nie sprawiają problemów podczas składania. Są nabywane ze względu na pojemność, ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i łatwość transportu. Firmą mającą je w katalogu jest Kartop. Przedsiębiorstwo to proponuje niezawodne pudełka w różnych rozmiarach, polecane przez wielu klientów. Są nimi nie tylko osoby przygotowujące się do przeprowadzek, ale też właściciele sklepów internetowych oraz osoby prywatne, chcące uporządkować pomieszczenia w domach, mieszkaniach czy domkach letniskowych.

Kartony kupują też kurierzy oraz klienci rozglądający się za estetycznymi opakowaniami na prezent. To bezzapachowe wyroby w niewygórowanych cenach, które ze względu na małą wagę nie wpływają na cenę przesyłki. Ich powierzchnia może być zadrukowywana w dowolny sposób. Wykorzystują to przedsiębiorcy chcący zwiększać rozpoznawalność marki na rynku, pomnażać swoje zyski i inwestować w niedrogie nośniki o dużej skuteczności działania.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl