SpecShop.plGaz pieprzowy - zasada działania i inne informacje
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.specshop.pl

Dodano: 2022-11-27

Miejscowość: Poznań

Adres: Kościuszki 114

Kod pocztowy: 61-717

Telefon: 533 372 997
Na akcesoria do samoobrony składa się szereg produktów, a do najchętniej wybieranych zalicza się gazy pieprzowe. W ich składzie znajduje się kapsaicyna, spotykana także w papryczkach chili. Jest to związek odpowiadający za pieczenie skóry, oczu lub gardła, trudności w oddychaniu czy chwilowe problemy ze wzrokiem. Nie powoduje bólu, ponieważ jedynie obezwładnia napastnika, dzięki czemu atakowany zyskuje czas na wezwanie pomocy bądź ucieczkę w bezpieczne miejsce. Niektóre gazy zawierają też substancje barwiące, co ułatwia znalezienie agresora przez policję. Za najpraktyczniejsze uznaje się te o dużym zasięgu, wynoszącym kilka metrów. Daje to możliwość zachowania odpowiedniego dystansu. Objawy wywoływane przez gaz ustępują z reguły po kilkunastu minutach.

Składniki znajdujące się w tego typu produktach wchodzą w reakcję z błoną śluzową nosa i jamy ustnej oraz skórą i wywołują silny dyskomfort. Niekiedy przyczyniają się do całkowitej dezorientacji, uniemożliwiającej dalszy atak. Gaz pieprzowy można nabyć bez wychodzenia z domu, przykładowo na stronie specshop.pl. Przedsiębiorstwo, do którego należy witryna, oferuje wyłącznie sprawdzone artykuły w niewygórowanych cenach. Interesują się nimi między innymi osoby mieszkające w dzielnicach uznawanych za mało bezpieczne.

Przed zakupem gazu warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, takich jak zawartość kapsaicyjny, wielkość pojemnika oraz ilość olejku pieprzowego. Występują one w formie aerozolu lub żelu, nieocenionego w trakcie wietrznych dni. Są sprzedawane w metalowych pojemnikach pod ciśnieniem. Mają też specjalne spusty, które należy nacisnąć w momencie zagrożenia. Sprawdzają się u osób bez doświadczenia w samoobronie oraz chcących zrezygnować z paralizatorów.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

sample108

Moderno Mundo Sp.z o.o.Firmowa, 10
Gądki

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl