DuoDentiLicówki w Poznaniu - co warto wiedzieć?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://duodenti.pl/

Dodano: 2022-12-08

Miejscowość: Poznań

Adres: Mateckiego 4A

Kod pocztowy: 60-689

Telefon: 695 214 166
Zabiegi stomatologii estetycznej stają się coraz popularniejsze, gdyż coraz więcej osób przekonuje się co do tego, jak ważne jest posiadanie nie tylko zdrowych, ale też pięknych zębów. Jest to niezwykle istotna część wizerunku, pozytywnie wpływająca nie tylko na atrakcyjność człowieka, ale też sposób jego ogólnego postrzegania przez otoczenie, na co na pewno wpływ ma też fakt, że osoby mające piękne zęby częściej i chętniej się uśmiechają.

Na wzrost popularności stomatologii estetycznej ma też wzrost liczby zabiegów, jakie wchodzą w grę. Są to już nie tylko popularne zabiegi wybielania zębów, ale też na przykład licówki - w Poznaniu można je wykonać w ramach oferty zaprezentowanej na stronie duodenti.pl. Są to przede wszystkim licówki porcelanowe, trwalsze niż kompozytowe i prezentujące się ładniej, a zatem warto swojej ceny.

Kiedy zaś szczególnie dobrze jest wybrać ten sposób upiększania swojego uzębienia? Zawsze wtedy, kiedy marzy się o idealnych zębach, a szczególnie wówczas, gdy do osiągnięcia tego efektu trzeba wyeliminować kilka ich defektów. Jeśli wygląd zębów jest bardzo ładny, a problemem są na przykład tylko przebarwienia, wybielanie wystarczy, by nadać im olśniewający wygląd. Licówki zaś są idealne kiedy ma się kilka defektów jednocześnie, na przykład przebarwienia, nieatrakcyjny kształt czy też pęknięcia zębów. Licówki świetnie też maskują na przykład zęby nieproporcjonalnie małe względem innych czy lekko krzywe, można w ten sposób także ukrywać przerwy między zębami. Jest to zatem remedium na wiele przypadłości, a osoby mające wiele zastrzeżeń do swych zębów mogą być wręcz zaszokowane efektem takiego zabiegu, pozwala on bowiem zyskać zęby idealne, niczym z reklamy pasty. Zabieg ten jest tajemnicą pięknego wyglądu osób z pierwszych stron gazet, czasem dużo lepiej jest właśnie założyć licówki niż na przykład leczyć zęby ortodontycznie, szlifować je, wybielać i wykonywać jeszcze inne zabiegi. Przyklejenie na nich porcelanowych, cienkich nakładek pozwala zastąpić je wszystkie, w dodatku nadając idealny wygląd zębów w znacznie krótszym czasie. Leczenie ortodontyczne trwa wiele miesięcy, nawet kilka lat, zaś licówki są w stanie lekkie wady zgryzu zamaskować praktycznie od razu, gdyż wykonuje się je w ciągu dwóch wizyt.

Poza tym warto wiedzieć, że w ten sposób nie trzeba upiększać całych łuków zębowych, na przykład gdy chce się zaoszczędzić lecz jedynie najbardziej widoczne zęby.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl