Nowosielski i Partnerzy Adwokaci i Radcy prawniCzy na terenie Gdańska działają adwokaci specjalizujący się w prawie prasowym?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.ng.gda.pl

Dodano: 2023-01-22

Miejscowość: Gdańsk

Adres: Targ Drzewny 3

Kod pocztowy: 80-886

Telefon: 58 346 27 56
Prawo prasowe to dość wąska dziedzina, dotycząca wybiórczej grupy społecznej, jaką tworzą dziennikarze, wydawcy prasowi oraz edytorzy informacji. Są to zawody obarczone sporym immunitetem społecznym. Jednocześnie osoby na wspomnianych stanowiskach muszą działać zgodnie z odgórnie ustalonymi zasadami, głównie rzetelnym przedstawianiem faktów oraz zachowaniem bezstronności. W wielu przypadkach wywiązywanie się z obowiązków zawodowych niejako wymusza na pracowniku gazety lub portalu informacyjnego nagięcie zasad w celu zebrania potrzebnych danych. Jest to ryzyko wpisane w tego typu zawód, więc dziennikarze coraz częściej poszukują w swojej okolicy prawnika specjalizującego się w prawie prasowym, który będzie w stanie pomóc im w sytuacji oskarżenia.

Mająca swoje biuro na terenie Gdańska kancelaria adwokacka ogłasza się na stronie ng.gda.pl. Proponuje wsparcie osobom tworzącym teksty o charakterze informacyjnym i publicystycznym. Podejmuje się ochrony interesów zlecających pociągniętych do odpowiedzialności w procesie karnym i cywilnym, którego podstawą są roszczenia bohaterów opublikowanego artykułu, niezgadzających się z przedstawionymi w treści wiadomościami. W gestii operujących w strefie miejskiej i podmiejskiej Gdańska adwokatów jest też reprezentowanie oskarżonego w trakcie rozmów ze stronami oraz ustalanie polubownego rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Wydanie porady przez prawnika jest każdorazowo poprzedzone analizą wszystkich związanych ze sprawą dowodów, w tym weryfikacją zasadności umieszczonych w akcie oskarżenia roszczeń. Koszt świadczenia jest zróżnicowany i wynika z zakresu działań, jakie muszą podjąć adwokaci w celu ustalenia stanu faktycznego, zaplanowania kolejnych kroków oraz podjęcia czynności zabezpieczających interes klienta. 

Kancelaria zwykle obsługuje osoby, które dokonały wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, jednak w szczególnych sytuacjach kadra jest w stanie przyjąć zgłoszenie wymagające natychmiastowej interwencji osoby z wykształceniem prawniczym.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz BehrendtFantazego, 1b
Pruszcz Gdański

sample108

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.Armii Krajowej, 44
Gdynia

sample108

MEDISS Gabinety StomatologiczneSłowackiego, 37a
Gdańsk

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl