Purrfect Koci HotelOpieka nad kotem w Poznaniu - jakie rozwiązania wchodzą w grę?
SZCZEGÓŁY:


WWW: http://hotel.purrfect.pl/

Dodano: 2022-12-27

Miejscowość: Luboń

Adres: Paderewskiego 17

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 790597333
Kiedy trzeba wyjechać czy na przykład udać się do szpitala, trzeba pomyśleć o zapewnieniu opieki swojemu czworonogowi. Może to być duży dylemat zwłaszcza dla posiadaczy kotów, zwierzęta te bowiem są kapryśne, strachliwe, skłonne do stresu, mocno przyzwyczajają się do swojego domu, a także wymagające. Jeśli nie chce się spowodować u swojego zwierzęcia traumy czy sprawić, że nie będzie miał apetytu i jego samopoczucie będzie złe, trzeba dobrze przemyśleć, jak rozwiązać kwestię pieczy. Jaka opieka nad kotem jest dostępna w Poznaniu?

Oczywiście dla samego kota byłoby najlepiej, gdyby został w domu, w znanym sobie środowisku, w swoich ulubionych miejscach i w otoczeniu zabawek oraz przedmiotów, które zna i na których zostawił swój zapach. Jeśli zatem tylko jest taka możliwość, warto ją wybrać, czyli zostawić klucze komuś, kto będzie mógł doglądać zwierzaka. Co ważne, w wielu przypadkach nie trzeba robić tego codziennie, wystarczy na przykład co drugi dzień, uzupełniając karmę suchą i mokrą, sprzątając kuwetę, wietrząc mieszkanie i, jeśli kot wykaże taką chęć, bawiąc się z nim. Wiele osób jednak nie ma na tyle zaufanych znajomych, by zostawić im klucze czy też kogoś, kto wykazywałby chęć powzięcia na siebie takiego obowiązku. W takich przypadkach, a także na przykład wtedy, gdy po prostu nie chce się kogoś tym obarczać, warto postawić na usługi profesjonalistów. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski mogą skorzystać z oferty zaprezentowanej na stronie hotel.purrfect.pl. Przedstawia ją prawdziwy koci hotelik, wyposażony we wszelkie elementy potrzebne kotom, nie tylko do przetrwania, ale też do miłego spędzania czasu.

Mowa tu na przykład o bogato wyposażonych boksach - pokoikach, w których koty mogą spać, wypoczywać, ale też bawić się, chować w licznych zakamarkach oraz obserwować otoczenie, także z wysokości, czyli tak, jak lubią najbardziej. Miejsca takie zachęcają do figli, kot może zatem szybko zapomnieć o tęsknocie za właścicielem oraz o tym, że znajduje się w obcym miejscu. Szybko poczuje się pewnie, także dzięki codziennemu pobytowi na świeżym powietrzu i zabawie z opiekunem.

Miejsce to dodatkowo daje możliwość dostarczenia własnej karmy, dzięki czemu właściciele nie muszą obawiać się, że hotelowe jedzenie nie przypadnie pupilowi do gustu czy zmiana jedzenia spowoduje sensacje żołądkowe.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl