Eldrew Km-maszynyPiła formatowa z podcinakiem - gdzie ją nabyć?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.km-maszyny.pl

Dodano: 2023-01-20

Miejscowość: Stalowa Wola

Adres: Modrzewiowa 5

Kod pocztowy: 37-450

Telefon: 604 442 530
Jednym z urządzeń wykorzystywanych w profesjonalnych zakładach stolarskich są piły formatowe, służące do cięcia drewna lub materiałów drewnopochodnych. Tego typu sprzęty stanowią podstawę zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych, których właściciele chcą uchronić się przed stratami materiałowymi oraz opóźnieniami, wynikającymi z konieczności poprawek. Opisywane sprzęty są do nabycia w przedsiębiorstwie Eldrew, specjalizującym się w sprzedaży funkcjonalnych urządzeń o prostej obsłudze, na które składa się między innymi piła formatowa z podcinakiem.

To podstawowe narzędzie stolarskie służące do nadawania materiałom określonym kształtów. Ma ono stół roboczy oraz prowadnice, dające możliwość przycinania długich desek czy dużych blatów. Do zalet tego typu pił zalicza się małe ryzyko występowania awarii oraz bezpieczeństwo użytkowania. Sięgają po nie pracownicy wykonujący cięcia poprzeczne, wzdłużne lub ukośne oraz nacinający wpusty. Urządzenia pracują z drewnem o różnej twardości oraz sklejkami bądź płytami wiórowymi.

Przedsiębiorstwo proponuje atestowane sprzęty, odporne na zniszczenia mechaniczne, które sprawdzają się w małych oraz większych zakładach. Zapewniają bezproblemowe ustawianie wysokości przechyłu piły i mają duże wyświetlacze elektroniczne. Ich nabywcami są osoby, którym zależy na precyzji cięcia, sporej średnicy tarcz podcinaczy, wydajnych silnikach oraz masywnych agregatach.

Piły dostępne w katalogu wyposażono w stalowe prowadnice, na których nie pojawia się korozja. Są sprzedawane wraz z trzewikami do szlifowania, rolkami pomocniczymi, uchwytami przeznaczonymi do wózków, osłonami oraz tarczami podcinacza. Umożliwiają cięcie długich elementów, niezależnie od ich grubości. Można wyposażać je w dodatkowy pulpit sterowniczy lub prowadnice sterowane elektrycznie, które przyspieszają pracę i zwiększają bezpieczeństwo operatorów. Firma oferuje także szereg innych produktów, takich jak:

  • sprężarki i narzędzia pneumatyczne,
  • sprzęty do czyszczenia,
  • frezarki CNC,
  • giętarki do metalu,
  • gilotyny,
  • polerki.


WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

PPH CERKAMED Wojciech PawłowskiKwiatkowskiego, 1
Stalowa Wola

sample108

Modern Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny Marcin MusialikPopiełuszki, 2
Stalowa wola

sample108

Używane KompresoryDrogowców, 7
Dębica

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl