Kancelaria adwokacka Katarzyna PawłowskaPrawo gospodarcze - która kancelaria we Wrocławiu specjalizuje się w nim?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://kancelariapawlowska.pl

Dodano: 2023-01-14

Miejscowość: Wrocław

Adres: Stacha Świstackiego 15

Kod pocztowy: 50-430

Telefon: 505 510 204
Prawo gospodarcze koncentruje się na stosunkach między właścicielami firm, którzy ze sobą współpracują lub osobach prowadzących spółki kapitałowe, komandytowe, z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne i nie tylko. Adwokaci orientujący się w tego typu zagadnieniach wspierają skonfliktowanych partnerów biznesowych oraz klientów, którzy trafili na nieuczciwych kontrahentów i chcą dochodzić sprawiedliwości przed sądem.

Wynajęcie prawnika przekłada się na większą ilość czasu na inne obowiązki. Specjalista ten współpracuje z osobami prowadzącymi własny biznes oraz chcącymi dowiedzieć się czegoś więcej na temat prawa gospodarczego, którego nieznajomość bywa szkodliwa. Zawiera ono szereg często niezrozumiałych regulacji, które mogą wydawać się skomplikowane osobom niemającym kierunkowego wykształcenia. Adwokat stara się zabezpieczać interesy klientów i zapewnia wsparcie merytoryczne. Kieruje ofertę również do klientów, którzy dopiero planują założenie działalności gospodarczej.

Kancelarie proponują długofalową współpracę, której warunki ustalane są indywidualnie. Daje one szansę uniknięcia wielu problematycznych sytuacji, w tym wchodzenia na drogę sądową w razie konfliktów. Z tego typu wsparcia korzystają między innymi przedsiębiorcy indywidualni oraz zrzeszeni w spółkach, którzy potrzebują doradztwa lub sporządzenia projektów umów i planują przeprowadzenie audytu.

Prawnik bierze udział w negocjacjach, udziela opinii, uczestniczy w spotkaniach z kontrahentami i ma kompetencje do reprezentowania klientów przed sądami różnych instancji. Pracuje w Kancelarii Adwokackiej Katarzyny Pawłowskiej we Wrocławiu. Prawo gospodarcze, w jakim się specjalizuje, koncentruje się także na bezpieczeństwie w otoczeniu biznesowym, co minimalizuje ryzyko nawiązywania nieopłacalnych współprac czy otrzymywania kar finansowych, na skutek nieprzestrzegania przepisów. Firma proponuje długofalową współpracę, ale podejmuje się też jednorazowych zleceń, których cena ustalana jest indywidualnie, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

ROYAL DANCE SCHOOL-, -
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl