Uni-logistics Sp. z o.o.Transport - czym różni się drobnica od przewozu pełnokontenerowego?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://unilog.eu

Dodano: 2023-02-01

Miejscowość: Gdynia

Adres: Polska 19

Kod pocztowy: 81-339

Telefon: 58 667 99 99
Przedsiębiorcy działający na rynku międzynarodowym przeważnie współpracują z zewnętrznymi podmiotami zajmującymi się transportem towarów pomiędzy jednostkami. Rozwój firm przewozowych sprawił, że ich oferta jest wyjątkowo rozbudowany. Przedsiębiorstwo Uni-Logistics oferuje kompleksowe usługi spedycyjne na terenie Polski i całego świata. Aby wybrać najlepszą opcję, warto dowiedzieć się więcej na temat rodzajów frachtu.

Transport całopojazdowy (FTL) oznacza wykupienie całego kontenera, który zostaje w całości załadowany produktami. Jest to rozwiązanie stosowane przez większe zakłady, które chcą szybko przetransportować dużą ilość towaru. W zależności od indywidualnych potrzeb klienci mogą skorzystać z kontenerów standardowych lub przeznaczonych do przechowywania delikatnych artykułów, wyrobów wymagających określonej temperatury. Natomiast transport drobnicy (PTL) polega na wykupieniu określonej przestrzeni w kontenerze. Wnętrze pojazdu jest podzielone na wielu zleceniodawców, dlatego też dostarczenie ładunku może być dłuższe, niż w przypadku poprzedniej możliwości, więc to rozwiązania powinno być wykorzystywane tylko w przypadku, gdy przedsiębiorca chce przewieźć towary z dłuższym czasem przydatności do użytku. Należy zaznaczyć, że transport drobnicy jest tańszy niż pełnokontenerowy. Tego typu usługę można zamówić samodzielnie lub poprzez specjalne  giełdy transportowe. Platforma umożliwia sprawdzenie w czasie rzeczywistym, gdzie znajdują się samochody z wolną przestrzenią, które mogą być załadowane. To redukuje tzw. puste przewozy.

Przed podjęciem decyzji warto skonsultować się z fachowcem, który dobierze najlepszą opcję na podstawie wymagań klienta i informacji o rodzaju ładunku.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz BehrendtFantazego, 1b
Pruszcz Gdański

sample108

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.Armii Krajowej, 44
Gdynia

sample108

MEDISS Gabinety StomatologiczneSłowackiego, 37a
Gdańsk

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl