GomeoDrukarnia w Krakowie - jakie usługi świadczy?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.gomeo.com.pl/

Dodano: 2023-02-18

Miejscowość: Kraków

Adres: Nowosądecka 74

Kod pocztowy: 30-683

Telefon: 508 323 000
Druk offsetowy to popularna technika poligraficzna znajdująca zastosowanie na rozmaitych materiałach. Bazuje na urządzeniach wyposażanych w cylindry pokryte gumą, których zadaniem jest nanoszenie barw na arkusze. Powstałe w ten sposób wydruki prezentują się estetycznie i mogą być lakierowane, tłoczone lub foliowane. To świetne rozwiązanie w przypadku większych nakładów, które nie wiąże się z dużymi wydatkami. Druk offsetowy stanowi podstawę wielkoformatowych nośników, takich jak billboardy, dlatego interesują się nim przedsiębiorcy, chcący zainwestować w reklamy outdoorowe, spotykane w centrach miast, przykładowo w pobliżu galerii handlowych, ruchliwych skrzyżowań, przystanków komunikacji miejskiej czy rond.

Opisywany druk jest bardziej złożony w porównaniu do innych metod i daje szansę wprowadzania zmian na bieżąco, czego nie można powiedzieć o druku cyfrowym. Jego zaletą jest nienaganna jakość, dzięki czemu prezentowane komunikaty są widoczne z dużej odległości. Interesują się nim także osoby chcące stworzyć estetyczne kalendarze, foldery reklamowe czy plakaty, nieocenione podczas promocji produktów, usług bądź nadchodzących wydarzeń. Drukarnia w Krakowie realizująca tego typu zlecenia prowadzi stronę gomeo.com.pl. To zaufana firma mająca dostęp do nowoczesnego parku maszynowego, która zatrudnia wykwalifikowany personel, realizujący zlecenia w ustalonym terminie.

Usługi te bywają przydatne u osób, którym zależy na czasie oraz niedysponujących dużym budżetem. Druk offsetowy, proponowany w tym przedsiębiorstwie, zapewnia nienaganną jakość oraz możliwość nanoszenia każdego koloru. Sprawdza się w przypadku papieru o różnej gramaturze i z łatwością odwzorowuje najbardziej skomplikowane projekty graficzne. Firma kieruje ofertę do klientów zainteresowanych tradycyjnymi nośnikami reklamowymi, zwiększającymi rozpoznawalność marki oraz pomagającymi budować pozytywny wizerunek.

Składają się na nie między innymi broszury informacyjne, nieocenione podczas akcji promocyjnych lub branżowych eventów, takich jak targi. Niektórzy decydują się także na kalendarze oraz notesy firmowe, na które nanoszone są logotypy czy nazwa prowadzonej działalności. Są one traktowane jako uniwersalne gadżety, promujące markę małym kosztem i w różnych sytuacjach. Niekiedy są dodawane w formie gratisów do zamówień składanych przez internet lub wręczane partnerom  biznesowym bądź podwładnym.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

LASERPARK - Laserowe Centrum RozrywkiZabłocie, 20
Kraków

sample108

PPHU "BU-MOR"Zagrodowa, 67
Oświęcim

sample108

R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna RodackaMogilska, 13b
Kraków

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl