greentex24Czy mikrofibra do okularów to dobry wybór?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.greentex24.pl/

Dodano: 2023-02-28

Miejscowość: Wrocław

Adres: Nyska 61a

Kod pocztowy: 50-505

Telefon: 501 727 858
Prawidłowe czyszczenie szkieł okularowych może stanowić duże wyzwanie. Z jednej strony istnieje ryzyko zarysowania czy pozostawienia smug. Z drugiej, jeśli korzysta się ze specjalistycznych, jednorazowych produktów, prowadzi to do generowania zbędnych, dodatkowych odpadów oraz uzależnienia od ich dostępności. Uwzględniając te kwestie, optymalnym rozwiązaniem może być mikrofibra do okularów. Jakie są zalety ściereczek tego typu?

Materiał stanowi połączenie włókien nylonowych i poliestrowych. Zapewniają one unikalne właściwości użytkowe i strukturalne. Tkanina jest równocześnie miękka i chłonna. Można ją wykorzystywać na sucho, wilgotno oraz mokro. Nie pozostawia smug, a przy tym jest na tyle delikatna dla czyszczonych powierzchni, że nie ma ryzyka powstania rys. Co ważne, jest to produkt idealny dla alergików - stanowi skuteczną barierę dla kurzu oraz roztoczy, a przy tym pozwala osiągnąć więcej niż satysfakcjonującą czystość bez konieczności korzystania z detergentów. Szybko wysycha i wchłania dużo wody. Ponadto jest łatwa w przechowywaniu.

Wymienione walory sprawiają, że ściereczki mikrofibrowe są chętnie wykorzystywane także do czyszczenia okien,  armatury łazienkowej, polerowania delikatnych powierzchni z kamienia czy metalu, wycierania kurzu oraz oczyszczania ekranów elektronicznych.

Najwyższej jakości mikrofibrę można kupić za pośrednictwem Greentex24.pl. Importer może pochwalić się starannie wyselekcjonowanym asortymentem, w którym w świetnych cenach czekają najwyższej jakości artykuły. Stawia na sprzedaż hurtową i detaliczną, ciesząc się popularnością oraz zaufaniem ze strony licznych partnerów w całej Polsce. Stawia na surowe kryteria selekcji asortymentu, indywidualne podejście i pełne zaangażowanie w obsługę. Sprawia, to, że z jego produktów chętnie korzystają zarówno klienci prywatni, jak i najbardziej wymagające profesjonalne firmy sprzątające, właściciele wszelkiego rodzaju obiektów gastronomicznych, myjnie samochodowe, parowe, firmy cateringowe, szpitale, przedszkola itp.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-KwasiborskaKossaka, 9
Łódź

sample108

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz SzelwigaSanocka, 1
Wrocław

sample108

ROYAL DANCE SCHOOL-, -
Wrocław

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl