Fabryka Mebli POLTECHWyspowe stoły laboratoryjne – charakterystyka i przeznaczenie
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://poltech.com.pl/

Dodano: 2023-03-06

Miejscowość: Toruń

Adres: Płaska 23

Kod pocztowy: 87-100

Telefon: 48 56 / 655 8855
Wyposażenie laboratoryjne cechuje się odpowiednimi właściwościami. Przykładowo stoły laboratoryjne odznaczają się zazwyczaj dużą funkcjonalnością i wytrzymałością. Ich blaty są umieszczone na solidnych nogach lub stojakach, które zapewniają wysoki poziom stabilności podczas wykonywania różnego rodzaju eksperymentów. Modele są szczególnie przydatne w większych laboratoriach, gdzie wymagane jest dużo przestrzeni do pracy.

Tego typu stoły są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp do blatu z każdej strony. Blaty wykonuje się z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna lub laminat, jako że są one odporne na działanie kwasów, zasad i innych substancji chemicznych. Powinny być łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Dodatkowe wyposażenie stanowią szuflady, półki i szafki, które umożliwiają przechowywanie sprzętu i materiałów laboratoryjnych, a także zintegrowane urządzenia laboratoryjne, w tym okapy, zlewozmywaki oraz wyciągi. Chcąc zakupić tego rodzaju meble, należy udać się na stronę internetową poltech.com.pl. Pod tym adresem został opisany producent mający kilkadziesiąt lat doświadczenia w zakresie wytwarzania mebli. Zapewnia on wysokiej jakości wyspowe stoły laboratoryjne wyposażone w mechanizmy tłumiące drgania, które umożliwiają przeprowadzanie czynności wymagających zwiększonej precyzji. Zostały one wykonane z wysokojakościowych tworzyw, dzięki czemu nie tracą swoich pierwotnych właściwości. Występują również w wersji biurkowej.

W asortymencie znajdują się również inne produkty przeznaczone do laboratorium lub placówek medycznych, w tym dygestoria, krzesła i taborety, zlewy i baterie oraz specjalistyczne meble stosowane głównie na uniwersytetach i w innych szkołach medycznych.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra PacewiczDworcowa, 100
Bydgoszcz

sample108

TENSO-WAGChlebowa, 105
Białe Błota

sample108

Klinika dla młodzieży OazaŁugowiska, 1
Choceń

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl