MetalMixSłupek prowadzący U-1a - funkcje
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://metalmix.info/

Dodano: 2023-03-16

Miejscowość: Wolsztyn

Adres: Bohaterów Bielnika 23

Kod pocztowy: 64-200

Telefon: 604 348 429
Obowiązkiem administratora drogi jest nie tylko zapewnienie jej odpowiedniego stanu technicznego, ale także upewnienie się, że zastosowano wszystkie możliwe rozwiązania, które mają na celu eliminację zagrożeń. Wiele niebezpiecznych sytuacji na trasie można uniknąć, montując specjalne elementy przestrzenne. Jednym z nich jest słupek prowadzący U-1a.

Model ten nie stanowi problemu, jeśli chodzi o jego dostępność. Istnieje opcja jego zamówienia w dowolnych ilościach, korzystając z oferty, jaką przygotowali dla klientów pracownicy firmy MetalMix Krzysztof Szyper. Zapewniają, że dostawy realizowane są niemal od ręki, więc okres oczekiwania na przesyłkę jest najkrótszy z możliwych. Jednocześnie gwarantują, że jakość każdego elementu nie budzi zastrzeżeń. Poszczególne sztuki wykonano ze specjalnego, odpornego na warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne tworzywa, co pozwala na wieloletnie użytkowanie słupków bez względu na wpływ otoczenia.

Dostawca podkreśla, że proponowany przez niego model jest nie tylko wytrzymały. Pełni funkcję wygrodzenia, które można dowolnie spersonalizować, umieszczając na nim istotne dla użytkowników drogi informacje. Pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. Dzięki odpowiednio przemyślanemu systemowi mocowania do podłoża słupki stanowią element niepoddający się wpływom przyrody lub działaniom wandali. Trudno je zniszczyć lub wyrwać.

Obecnie wyznaczniki tego rodzaju stosuje się jako element informujący o przebiegu i szerokości drogi. Na ich powierzchni umieszcza się ogólnie przydatne oznaczenia, które mogą służyć do precyzyjnego określenia położenia pojazdu podczas jazdy lub też przykładowo w sytuacji wypadku komunikacyjnego. Słupki są dobrze widoczne z poziomu kierującego i pieszego. Jednocześnie nie stanowią znacznej przeszkody logistycznej. Można je bezproblemowo ominąć, poruszając się samochodem osobowym, rowerem lub innym pojazdem dwukołowym, także obejść. W przeciwieństwie do znaków drogowych wykonanych z różnego rodzaju stopów metalu nie stanowią one aż tak dużego zagrożenia w momencie, gdy auto lub ciało w nie uderza.  W takiej chwili tworzywo zwykle pęka bądź się wygina. Podczas wymiany uszkodzonego elementu nie trzeba stosować wylewek utwardzających. Wraz ze słupkami dostarczany jest odpowiedni system mocujący.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl