Interdont Support Q Sp. z o. o.Szkolenie FMEA na inżyniera jakości – co warto wiedzieć?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://supportqpolska.pl

Dodano: 2023-04-05

Miejscowość: Katowice

Adres: Pukowca 15

Kod pocztowy: 40-847

Telefon: 32 335 93 08
FMEA to jedna z najlepszych metod służących do zarządzania jakością. Skupia się ona na analizie związków przyczynowo-skutkowych i opracowywaniu strategii umożliwiającej szybkie wyeliminowanie problemu związanego z procesem produkcyjnym lub samym produktem jeszcze na etapie projektowania. Ze względu na swoją skuteczność, jest to technika, którą warto wprowadzić do każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości, zwłaszcza działającego w branży przemysłowej czy motoryzacyjnej. Przedsiębiorcy powinni rozważyć przeszkolenie zespołu pracowników, którzy będą regularnie sprawdzać wszystkie procesy zachodzące w zakładzie.

Firma Vertin regularnie organizuje profesjonalne szkolenia dotyczące metody FMEA. Dzięki kursowi każdy inżynier jakości zdobędzie niezbędną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą mu na poprawne wykonanie każdego zadania. Podczas zajęć instruktor nie tylko podzieli się informacjami na temat schematu analizy, ale i przygotuje ćwiczenia praktyczne, które pozwolą kursantom na samodzielne rozwiązanie skomplikowanego problemu.

Na samym początku uczestnicy dowiedzą się wszystkiego na temat genezy, rozwoju narzędzia oraz cel jego stosowania. Następnie poznają korzyści wynikające z przeprowadzania analizy przyczyn i skutków wad. Instruktor poświęci również czas na przedstawienie rodzajów FMEA (badanie funkcji i właściwości wyrobu i procesu jego wytwarzania) oraz scharakteryzuje poszczególne etapy przeprowadzenia analizy, zaznaczy najczęściej występujące pomyłki. Dodatkowo poruszy kwestie związane z innymi narzędziami, które mogą wspomóc inżynierów jakości podczas pracy, np. analizę 5Why, diagram Ishikawy, PDCA. Na koniec uczestnicy otrzymają certyfikaty. Warto zaznaczyć, że ze szkolenia mogą skorzystać pracownicy działów kontroli jakości, liderzy projektów związanych z optymalizacją funkcjonowania przedsiębiorstwa, technolodzy i inżynierowie procesów oraz osoby zajmujące się wdrażaniem nowych wyrobów do produkcji seryjnej.

Aby zapisać się na kurs, należy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie internetowej. Podmiot jest elastyczny, może dostosowuje harmonogram zajęć do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Z pewnością każdy uczestnik będzie zadowolony z jakości szkolenia oraz profesjonalizmu prowadzących.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Open Mind TeamSportowa, 7
Ustroń

sample108

Klinika MarkowiczWolności, 124A
Zabrze

sample108

P.P.H.U. EMTEKBojemskiego, 10A
Częstochowa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl