Euroschola.euTani, używany komputer dla nauczyciela - gdzie zamówić?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://euroschola.eu/

Dodano: 2023-03-28

Miejscowość: Biestrzynnik

Adres: 1 Maja 9

Kod pocztowy: 46-043

Telefon:
Komputer stanowi spore ułatwienie w pracy każdego nauczyciela. Aby zapewnić kadrze pedagogicznej możliwość korzystania z zaplecza informatycznego, konieczne jest spełnienie pewnych warunków. Podstawą jest dysonowanie odpowiedniej ilości środków. Jeżeli zakup jest finansowany z funduszy budżetowych, należy złożyć zapytanie ofertowe do dostawców i rozpatrywać tylko te propozycje, które spełniają zasadę jakości oraz niskiej ceny.

Alternatywą dla przechodzenia procedury związanej z zamówieniami publicznymi jest skorzystanie z projektu przedstawionego na stronie euroschola.eu. Jego opiekunowie zapraszają do zapoznania się ze szczegółami przedstawicieli placówek oświatowych, zainteresowanych zakupem używanego, ale sprawdzonego pod kątem technicznym i dostępnego w znacznie obniżonej kwocie komputera dla nauczyciela.

W podanym programie mogą wziąć także udział szkoły i przedszkola, które poszukują wsparcia w doposażaniu zaplecza komputerowego użytkowanego przez wychowanków. Proponowany sprzęt nadaje się jako wyposażenie sali informatycznej, strefy gier lub pomieszczenia, w którym organizowane są zajęcia tematyczne (programowanie komputerowe, nauka pisania kodów i stron internetowych, tworzenie projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii).

Opiekunowie programu polecają zarejestrowanie się na serwisie również dyrektorom, którzy planują otworzenie na terenie podległej im placówki oświatowej miejsca do nauki dla dzieci, które z powodu trudnej sytuacji materialnej nie mają możliwości skorzystania z komputera w domu. Zakup pomniejszonych o wartość podatku VAT urządzeń pozwoli doposażyć przestrzeń w przydatne narzędzia do nauki i zabawy, co zapobiegnie dziecięcej alienacji społecznej.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Adwokat Małgorzata PokrywkaPamięci Sybiraków, 4
Kędzierzyn-Koźle

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl