Victor Ink-Jet System Service Sp. z o.o.Czym cechuje się drukarka do jaj i innych wyrobów spożywczych?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/

Dodano: 2023-04-06

Miejscowość: Komorniki

Adres: Poznańska 180

Kod pocztowy: 62-052

Telefon: 61 893 55 50
Innowacyjnie zaprojektowane drukarki przemysłowe używane są wielu zadań. Wszystko za sprawą mnogości ich typów. Jest ich niezwykle dużo, a więc podczas wyboru warto sugerować się ich funkcjonalnościami pod kątem branży, w której się działania. Na przykład, pod adresem drukarkiprzemyslowe.pl można przeczytać, czym charakteryzuje się drukarka do jaj i innych wyrobów spożywczych.

To nowoczesny model JET EP, który gwarantuje bezkontaktowe wydruki pod kątem jakości, o różnej wielkości. Mogą one prezentować różne rzeczy, w tym między innymi indywidualne kody hodowli drobiu oraz wiele innych, spersonalizowanych informacji. Główną zaletą jest natomiast to, że nie trzeba każdego opakowania znakować osobno. Na przykład, na jajkach informację można umieścić w każdej części opakowania, nawet wtedy, gdy powierzchnia w jakiś sposób jest ograniczona. Jest to możliwe, ponieważ konstrukcja urządzenia bazuje na zastosowaniu specjalnej głowicy, która może bez trudności wykonywać dowolne ruchy.  W efekcie, przy użyciu elastycznej głowicy możliwe jest drukowanie: od dołu, od góry, od przodu, jak i od tyłu. 

Ze względu na to, iż wskazane maszyny drukujące można łatwo zintegrować między innymi z maszynami sortowniczymi i do pakowania, dzięki nim proces produkcji w danym zakładzie pracy będzie o wiele sprawniej przebiegał aniżeli do tej pory. Na każdym z jajek będzie umieszczona spersonalizowana informacja, odwołująca się do jego specyficznych cech. Atramenty, które przystosowane są do danego urządzenia, mogą być zastosowane w przemyśle spożywczym, a więc ich bezpieczeństwo użytkowania również jest zapewnione. 

Elastyczna głowica wykonana jest w taki sposób, że bez trudu może być użyta w każdym środowisku pracy, nawet tam, gdzie panuje zapylenie albo zawilgocenie. O tym, jakie dokładnie normy spełniają takie drukarki oraz jakie mają przyznane certyfikaty, można przeczytać na stronie internetowej sklepu. W modelach atramentowych może być używany dowolny tusz, co jest również nie bez znaczenia pod względem użytkowym. WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl