Edica Sp. z o.o.Kalendarze książkowe z grawerem – w jakich sytuacjach mogą okazać się praktycznym rozwiązaniem w firmie?
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://www.edica.pl/

Dodano: 2023-05-28

Miejscowość: Poznań

Adres: Forteczna 3

Kod pocztowy: 61-362

Telefon: 61 653 03 01
Nie ulega wątpliwości, że akcesoria, na których znajduje się nadruk przedstawiający oznaczenie przedsiębiorstwa, mogą okazać się bardzo przydatnym narzędziem w firmowej strategii:

  • marketingowej
  • wizerunkowej

Takie przedmioty można wykorzystać do budowania świadomości marki, promowania sprzedawanych towarów lub świadczonych usług, a także kreowania wizerunku danego podmiotu. Nieraz ciekawym rozwiązaniem mogą być kalendarze książkowe z grawerem, które mogą się doskonale sprawdzić jako upominek dla wieloletnich kontrahentów firmy, potencjalnych klientów, czy też osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Wygrawerowana na kalendarzu nazwa przedsiębiorstwa wygląda elegancko i może przyciągać uwagę użytkownika, dzięki czemu ma on okazję łatwo ją zapamiętać. Dodatkowo kalendarze są bez wątpienia przydatnym narzędziem z perspektywy organizacji własnego czasu, ponieważ można w nich w prosty sposób planować wykonywane zadania. Sprawia to, że wręczenie takiego upominku z okazji jubileuszu firmy, czy też przeprowadzanej akcji promocyjnej pozwala na zaopatrzenie obdarowanego w funkcjonalny przedmiot, z którego może codziennie korzystać. Może mieć to duże znaczenie w pracy nad rozpoznawalnością danej marki. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą z pewnością powinny o tym pamiętać.

Firma o nazwie EDICA funkcjonuje w branży poligraficznej. Przedsiębiorstwo ma do zaproponowania osobom zainteresowanym kalendarze oraz notatniki przedstawiające oznaczenie podmiotu. Firma jest zlokalizowana na terenie Poznania. Współpraca z przedsiębiorstwem może być wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy zajmują się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w różnorodnych dziedzinach. Dzięki temu, że produkty oferowane przez podmiot są dostępne w zróżnicowanych rozmiarach, można dopasować je do indywidualnego zapotrzebowania prowadzonego biznesu. Klienci firmy mogą znaleźć tutaj:

  • kalendarze książkowe
  • notatniki reklamowe
  • kalendarze tygodniowe

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się też kalendarze dzienne. Podmiot może zaproponować wysoką jakość obsługi klienta, profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, rozbudowane spektrum dostępnych możliwości, atrakcyjne ceny, kompleksowe wsparcie, zaangażowanie w przeprowadzane działania, fachową pomoc i indywidualne podejście do potrzeb osób zainteresowanych.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

2Koła & SkiSzkolna, 56
Suchy Las / Poznań

sample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl