Autokasacja U JackaCzy w Inowrocławiu działa skup aut oferujący płatność gotówkową za pojazdy?SZCZEGÓŁY:


WWW: https://auta-skup.com/

Dodano: 2023-06-11

Miejscowość: Aleksandrów Kujawski

Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6

Kod pocztowy: 87-700

Telefon: 660 185 232
Potrzeba zdobycia szybkiej gotówki to sytuacja, która może zdarzyć się w każdej chwili. Jednym z dostępnych wówczas rozwiązań jest sprzedaż samochodu. Jeśli konieczność uzyskania środków jest naprawdę paląca, a właściciel auta ma świadomość, że jego pojazd z uwagi na znaczny przebieg oraz ogólny stan techniczny może nie zyskać zainteresowania wśród potencjalnych kupców, warto rozważyć opcję skorzystania z oferty skupu samochodowego. 

Pomocną dłoń do osób, dla których liczy się szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż auta, wyciągają pracownicy firmy Autokasacja "U Jacka". Proponują odkupienie od właściciela samochodów, które:

  • uczestniczyły w wypadkach komunikacyjnych,
  • nie kalkulują się do naprawy z uwagi na znaczny koszt reperacji,
  • są trwale unieruchomione, między innymi poprzez braki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz konstrukcji,
  • nie posiadają podbitych badań w stacji kontroli pojazdów ani opłaconego ubezpieczenia komunikacyjnego.

Odbiór obejmuje też samochody sprawne, jeżdżące, których właścicielom zależy na szybkiej sprzedaży.  Firma, działając jako skup aut, obsługuje rejon Inowrocławia, Torunia, Włocławka oraz innych miast na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wycena jest każdorazowo ustalana indywidualnie, uwzględniając między innymi takie czynniki, jak aktualny koszt materiałów z odzysku (stali oraz innych metali, tworzyw). 

Jeśli klient zaakceptuje ofertę, płatność za pojazd jest wypłacana gotówkowo. W firmie nie praktykuje się prowadzenia przelewów internetowych oraz bankowych, dbając tym samym o sprawną organizację wypłaty świadczeń oraz bezpieczeństwo samych transakcji. Właściciel pojazdu otrzymuje ustaloną kwotę podczas odbioru auta ze wskazanego przez niego miejsca.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra PacewiczDworcowa, 100
Bydgoszcz

sample108

TENSO-WAGChlebowa, 105
Białe Błota

sample108

Redakcja Słowo SenioraJana III Sobieskiego, 23
Grudziądz

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl