WECREOE-learning w biznesie – zalety szkoleń przez Internet
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://wecreo.com

Dodano: 2023-10-29

Miejscowość: Warszawa

Adres: al. Jana Pawła II 27

Kod pocztowy: 00-867

Telefon: 664 113 911
Chcąc utrzymać się na rynku i być konkurencyjnym, należy nieustanie dbać o rozwój własny i pracowników. Każdy przedsiębiorca troszczący się o interesy swojej firmy doskonale to rozumie i stara się, aby jego zespół poszerzał kompetencje. Wielu decyduje się na szkolenia online, do których narzędzia tworzą wyspecjalizowane firmy. Produkty te są interesujące, gdyż wykorzystuje się w nich rozmaite techniki ułatwiające przyswojenie określonych porcji wiedzy.

Osoby zainteresowane e-learningiem w biznesie mogą skorzystać z usług świadczonych przez śląską firmę Wecreo. Specjalizuje się ona w tworzeniu rozmaitych narzędzi, pozwalających na szybkie i łatwe przyswojenie konkretnej porcji wiedzy i zdobycie nowych kompetencji. Tworzone przez jej pracowników kursy mogą być przydatny zarówno do szkolenia nowych pracowników, jak i do odświeżenia wiedzy członków zespołu z dłuższym stażem. Z pomocą stworzonych materiałów można też motywować zespół do działania.

Warto pamiętać, że szkolenia stacjonarne z pewnością zdezorganizują pracę w firmie, natomiast z kursów dostępnych na platformie edukacyjnej każdy członek załogi może korzystać w dowolnym, wybranym przez siebie czasie na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym. Każda wizyta pracownika oraz jego aktywność na platformie jest rejestrowana, dlatego pracodawca ma możliwość śledzenia postępów w zdobywaniu wiedzy.

Forma, w jakiej prowadzone są te kursy, jest niezwykle przystępna i pozwala na zaangażowanie się uczestnika. Tworzące je osoby postarały się, aby techniki wykorzystane w takich narzędziach były zróżnicowane i zachęcały do uczestnictwa. Są to między innymi różne:

  • quizy,
  • gry edukacyjne,
  • materiały audiowizualne.

Są tam też slajdy z tekstami czytanymi przez lektora, aby można było nie tylko oglądać, ale i słuchać np. podczas dojazdu do pracy czy z pracy do domu.

Zaletą takich szkoleń jest również to, że pracownik zawsze ma możliwość wrócić do tych treści, które już wcześniej zostały przez niego przyswojone, ale z czasem uleciały z pamięci i wymagają odświeżenia. Ważne jest by kluczowe treści były powtarzane w pewnych odstępach czasu.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl