Marcin Niemirski Komornik SądowyObszar działania i kompetencje komornika sądowego - Warszawa-Bemowo
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://komornikmn.pl/

Dodano: 2023-11-27

Miejscowość: Warszawa

Adres: Działdowska 11

Kod pocztowy: 01-184

Telefon: 22 41 88 288
Stołeczne biuro Marcina Niemirskiego zajmuje się egzekucją zasądzonych należności. Do zadań, które wykonuje komornik sądowy w Warszawie-Bemowo, należy m.in. zajmowanie mienia, przeprowadzanie jego licytacji oraz windykacja długów. 

Zadaniem osoby wykonującej sekwestrację jest realizacja decyzji wymiaru sprawiedliwości. Podczas wykonywania swoich zadań pracownicy biura dbają o najwyższy stopień transparentności, by nie budziły one zastrzeżeń pod kątem formalno-prawnym. Działając w interesie społecznym, kancelaria zajmuje majątek ruchomy i nieruchomy, pobory, renty i emerytury na poczet zasądzonych wierzytelności, jednak z poszanowaniem praw dłużników. Jej przedstawiciele ściśle przestrzegają procedur i zasad określonych przez prawo polskie. Do egzekucji i licytacji nie musi wcale dojść – często praca egzekucyjna kończy się na podjęciu skutecznej windykacji.

W omawianej dzielnicy nieruchomości cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego duża część zajęć komorniczych dotyczy przejmowania i licytacji domów, kamienic, posesji. Jednak egzekutor zajmuje i sprzedaje dla odzyskania długów także wartościowe sprzęty ruchome, takie jak samochody, łodzie, duży sprzęt AGD czy wartościowe precjoza. Biuro mieści się przy ul. Działdowskiej 1/5 i obejmuje swoją jurysdykcją warszawskie dzielnice Wola i Bemowo. Początkiem działań kancelarii jest złożenie kompletu dokumentów:

  • wniosku (wzór dostępny na stronie),
  • oryginału tytułu wykonawczego (dokumentu sądowego z klauzulą wykonalności).

Przed formalnym rozpoczęciem sprawy można skontaktować się z podmiotem. W tym celu przygotowano specjalny formularz on-line, w którym warto dokładnie opisać sprawę i zadać nurtujące pytania. Pracownik kancelarii udziela odpowiedzi także telefonicznie.

 WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl