ENDOARTEXENDOARTEX • Pentax bronchoskopSZCZEGÓŁY:


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/

Dodano: 2019-07-07

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2

Kod pocztowy: 02-495

Telefon: 500 505 506
Bronchoskopia to diagnostyczne badanie endoskopowe dróg oddechowych, które wykonywane  jest za pomocą bronchoskopu - urządzenia wprowadzonego przez nos lub usta. Jak łatwo się domyśleć, jest to bardzo specjalistyczne narzędzie, które wymaga regularnych przeglądów.

Wybór odpowiedniej firmy serwisowej to nie łatwa sprawa. Aby uniknąć nieprzyjemnych rozczarowań warto tego typu prace zlecać profesjonalistom działającym wiele lat na rynku. Taką firmą jest Endoartex, który funkcjonuje z sukcesami od 25 lat. Przedsiębiorstwo to zajmuje się naprawą, serwisem oraz sprzedażą sprzętu medycznego. Sprowadzane są tylko najlepsze egzemplarze znanych i popularnych w branży firm jak Fujinon, Olympus, czy Pentax w przypadku bronchoskopu, kolonoskopu, gastroskopu, a także duodenoskopu. Co ważne, każdy produkty te posiadają roczną gwarancję, firma gwarantuje także dwa bezpłatne przeglądy w ciągu roku.

Niniejsze przedsiębiorstwo jest bardzo przychylne klientom, gdyż proponuje dużo ciekawych zniżek. Nowi klienci mogą liczyć na upust w wysokości 15% oraz bezpłatny przegląd przed naprawą sprzętu. Dodatkowo oferowane są dwa typy gwarancji:

  • 14 miesięcy przy wymianie części,
  • 24 miesiące przy całkowitej naprawie aparatury.

Oferowane produkty i usługi są przystępne cenowo oraz dopasowane indywidualnie pod danego klienta. Stali kontrahenci cenią sobie współpracę również z tego względu, że mogą spodziewać się kolejnych zniżek i rabatów.

Zdrowie jest największym dobrem jakie można mieć. Niestety większość docenia je dopiero w momencie jego utraty. Aparatura medyczna musi zawsze być gotowa do użycia. Karygodna jest sytuacja, gdy pacjentowi przekłada się wizytę ze względu na awarię sprzętu. Zwłaszcza, że w polskiej służbie zdrowia czeka się na wizyty specjalistyczne naprawdę długo. 

Niezawodność sprzętu świadczy o profesjonalizmie danej placówki medycznej. Miły i kompetentny personel nie wystarczy, gdy awarie sprzętu są na porządku dziennym. Dlatego też warto zainwestować w fachową firmę, która zna się na rzeczy. Zaoszczędzi to zbędnego stresu i nerwów zarówno załogi medycznej, jak i pacjentów.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWólczyńska, 133
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

sample108

MFP Service S.C.Wólczyńska, 133
Warszawa

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl