Wieża s.c. Romuald Żarnecki, Grzegorz WieliczkoWsparcie informatyczne Warszawa - https://wieza.pl
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://wieza.pl

Dodano: 2019-07-25

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wólczyńska 133

Kod pocztowy: 01-919

Telefon: +48 22 834 57 10
Na rynku działa obecnie bardzo wiele firm, które oferują swoje usługi z zakresu obsługi komputerowej. Ich powstawanie i prężne działanie wynika ze zwiększającego się zapotrzebowania na tego rodzaju wsparcie techniczne. Współczesne firmy muszą bowiem korzystać z nowoczesnych technologii, chociażby po to, aby w żaden sposób nie odstawać od innych, prężnie działających, przedsiębiorstw.

Chcąc nadążać za nieustannymi zmianami i nowinkami, warto poszukać profesjonalnego wsparcia tam, gdzie udzielają go prawdziwi fachowcy. Miejscem tego rodzaju jest firma Wieża, trudniąca się świadczeniami, takimi jak wsparcie informatyczne dla Warszawiaków i nie tylko.

Na wspomnianej stronie internetowej wszystko zaplanowano tak, aby odwiedzający ją potencjalni klienci mogli odnaleźć się tam bez najmniejszych problemów i jak najwięcej z niej skorzystać. Całą zawarta tam wiedzę podzielono na zakładki, które z kolei podzielone są na mniejsze podkategorie. Prezentują się one następująco:

  • strona główna (jest to strona startowa, na której zamieszczono krótkie, podstawowe informacje na temat profilu działalności);
  • usługi (obsługa informatyczna firm, usługi informatyczne, usługi www, doradztwo informatyczne);
  • oprogramowanie (Office 365, ERP Optima, Spetorsoft, archiwizacja i backup danych, oprogramowanie AV);
  • sprzęt (komputery, laptopy, notebooki, serwery, drukarki laserowe, atramentowe i igłowe, poltery, urządzenia wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, procesory, płyty główne, karty graficzne, pamięć RAM, dyski twarde, zasilacze, urządzenia sieciowe);
  • o firmie ( dostępne podkategorie to: o nas, referencje, certyfikaty i autoryzacje, bezpieczeństwo);
  • pomoc zdalna;
  • porady;
  • kontakt (tu również zamieszczono cenne wskazówki związane z RODO).

Pakiet usług tej firmy jest zatem bardzo bogaty i mocno rozbudowany. Dzięki temu klienci mogą swobodnie powierzać interesy swoich działalności w ręce fachowców tam zatrudnionych. Wszystko wykonywane jest z maksymalną starannością.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

ENDOARTEXPlac Czerwca 1976 r., 2
Warszawa

sample108

Kancelaria Adwokacka Piotr ChmielewskiAleja Solidarności, 119/125
Warszawa

sample108

MFP Service S.C.Wólczyńska, 133
Warszawa

© Copyright 2023 | sbpkrakow.pl