EQLAB Jakub UrbańczykWirówka do i-prf
SZCZEGÓŁY:


WWW: https://eqlab.pl/

Dodano: 2019-10-10

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Adres: Cegielniana 45J

Kod pocztowy: 97-200

Telefon: 693026050
AUTOR:


Autor: Liliana Wójcik


Źródła:
https://eqlab.pl/W ostatnich kilkunastu latach odnotowuje się olbrzymi postęp w medycynie. Obecnie do ratowania życia ludzkiego wykorzystuje się, m.in. preparaty nazywane sztuczną skórą czy materiały krwiopodobne. Jednak są to tylko świetne substytuty. Jednak substytuty nigdy nie będą tak dobre, jak pierwotne, naturalne. Stad powstał osobny dział medycyny, czyli medycyna regeneracyjna. Jest to stosunkowo nowy dział medycyny. Naukowcy zajmujący się tą dziedziną badają zdolności regeneracyjne ludzkiego organizmu. Już wiadomo, że do celów regeneracyjnych można wykorzystać m.in.:

  • komórki macierzyste,
  • czynnik wzrostu
  • czy płytki krwi.

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF pozyskiwana z krwi pacjenta może być przełom w medycynie na miarę XXI wieku. Fibryna jako materiał krwiopochodny już dziś jest szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej. Jego pozyskiwanie ułatwia wirówka do I-PRF. Jest to specjalny typ wirówki laboratoryjnej do odwirowana osocza i fibryn.

Są to wirówki bardzo zaawansowane technologicznie i o różnym przeznaczeniu. Warto wejść na eqlab.pl. Można tam przeczytać, że standardowe wirówki mają możliwość regulacji szybkości średnio co 100 obrotów na minutę. Modele najnowszej generacji natomiast mają możliwość regulacji obrotów co 10 obrotów na minutę. Mają też mechanizm stopniowego wyhamowywania wirowania w jego końcowej fazie. Jest to szczególnie pomocne przy pozyskiwaniu fibryny.

Przy zakupie wirówki warto rozważyć, czy chce się kupić produkt polski, czy zagraniczny. Jeśli chodzi o jakość, nie stanowi to żadnej różnicy. Różnica może być w cenie. Przy produkcie zagranicznym warto zwrócić uwagę, czy firma ma przedstawicielstwo w Polsce. Jeśli produkt pochodzi z autoryzowanej dystrybucji, nie będzie problemu z serwisowaniem. Warto o to zadbać, bo produkty tego typu objęte są długoletnią gwarancją. Gwarancja taka może wynosić 2, a przy niektórych modelach nawet 3 lata. Jak na sprzęt medyczny jest to naprawdę długo. Świadczy to o wysokiej jakości produktów i szacunku do klienta. Wirówki najczęściej są kupowane przez gabinety medycyny estetycznej i gabinety stomatologiczne.WYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

spectramed.plKochanowskiego, 14A
Łódź

sample108

wyprawkowySłoneczna, 37
Brzeziny

sample108

KOSIK MEBLEChobanin, 15
Wieruszów

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl