2Koła & SkiDobry sklep z rowerami Poznań | 2Koła & SkiSZCZEGÓŁY:


WWW: https://2kola.net.pl/

Dodano: 2019-11-06

Miejscowość: Suchy Las / Poznań

Adres: Szkolna 56

Kod pocztowy: 62--00

Telefon: 618125932
W miastach powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych i terenów zielonych. Ma to zachęcić rodziny z dziećmi do rekreacji i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warto pamiętać tylko o tym, że zanim wybierzesz się na dłuższą wycieczkę, trzeba zainwestować w wygodny rower. Gdzie go kupić? 2Koła & Ski to dobry sklep z rowerami zlokalizowany w Poznaniu. W ofercie są rowery dostosowane do każdego wieku i płci:

  • męskie,
  • damskie,
  • junior,
  • E-Bike.

Jaki więc rower wybrać? Do jazdy np. po zakupy czy typowo po ścieżkach rowerowych, najlepszy będzie rower miejski. Model crossowy będzie zaś odpowiedni dla niedalekich wpraw poza miasto, np. na piknik. Jeśli ktoś planuje dłuższe trasy i wycieczki terenowe, wówczas najlepiej sprawdzi się rower trekkingowy lub górski.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaki rower wybrać, to pracownicy sklepu chętnie doradzą optymalne rozwiązanie. W tym celu najlepiej udać się do sklepu stacjonarnego. Dla tych zaś, którzy zdecydują się na zakup roweru przez Internet, powstał na stronie sklepu dział FAQ. Tam specjaliści opublikowali odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Znajduje się tam poradnik, jak dobrać wielkość ramy, czy też, jak często należy serwisować swój rower.

Rekomendowany sklep prowadzi nie tylko sprzedaż, ale także serwis rowerów. Klienci, kupujący nowy rower, bardzo często pytają, kiedy warto udać się z nim na pierwszy przegląd serwisowy? Otóż na przegląd zerowy najlepiej udać się po 10-godzinach jazdy, ale nie później niż po miesiącu od chwili zakupu.

Rowery to propozycja na okres wiosenno-jesienny, a jaką formę aktywności wybrać na zimę? Każdy, kto lubi wypoczynek w górach, może zdecydować się na narciarstwo - klasyczne lub skitourowe. Pracownicy sklepu chętnie pomogą wybrać odpowiedni sprzęt narciarski. Godne polecenia są atrakcyjne cenowo zestawy skitourowe. W skład zestawu wchodzą narty do chodu oraz specjalne wiązania. Najbezpieczniejsze są wiązania pionowe.

Co ważne, w asortymencie sklepu jest też odzież rowerowa i narciarska od cenionych producentówWYSTAW OPINIE:Oceń firmę (0 z 0 głosów)SOCIAL:


FACEBOOK


TWITTER

PODOBNE WPISYsample108

Kancelaria Notarialna Marta SzafrańskaWierzbowa, 5
Poznań

sample108

e-masters.plGłogowska, 165
Poznań

sample108

Moderno Mundo Sp.z o.o.Firmowa, 10
Gądki

© Copyright 2024 | sbpkrakow.pl